Anasayfa » Autodesk Flame 2019.2.1 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Flame 2019.2.1 MacOS


Hakkında

Flame 2019, hızlı, etkileşimli 3D görsel efektler, son işlem, birleştirme, gelişmiş grafikler, renk derecelendirme, şekillendirme geliştirme, yayınlama ve görünüm için araçlar sunar. Plotter GMask - NEW Kompozitler aracı tabanlı şekil spline oluşturun. Bağlama dayalı alev iş akışı Masaüstü - YENİ Görevleri daha hızlı tamamlamak için seçilen araç kümelerini seçin. Action 3D ortam bileşimi: YENİ araçlar etkileşimli görsel eylem fx'i sağlar. Toplu işlem bileşimi - YENİ Özel ağaçlar oluşturun ve efektleri özelleştirin. Medya yönetimi, ithalat / ihracat ve yayın - YENİ Gelişmiş medya yönetimi kazanın. Conform Timeline (Enhanced) - NEW değerlendirmeleri daha kolay hale getirir. Matchbox Camera FX - YENİ Performans Stingray yüksek performanslı teknoloji.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

902 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.