Anasayfa » SnapMotion 5.1.2 Mac
Video Düzenleme

SnapMotion 5.1.2 Mac


Hakkında

SnapMotion 4.3.3, videolardan görüntüler çıkarmak için en yenilikçi ve en çok kullanılan araçtır. Uygulama hassas ve kalite kaybı olmadan çerçeveler çıkarmak için izin verir.  
İki mod sağlanmıştır: - Seçilen bir zamanda görüntüleri tam olarak çekmenizi sağlayan manuel mod. - Aynı anda binlerce görüntü elde etmenizi sağlayan toplu işlem modu.   SnapMotion, 4K filmler gibi büyük video dosyalarını desteklemek ve gerekirse medyanızın her karesini çıkarmak için tasarlanmıştır. Uygulama, yerel olarak macOS tarafından desteklenen her videoyu oynatabilir. Ayrıca, görüntüleri PNG, JPEG, TIFF ve HEIC dahil olmak üzere tüm endüstri standardı formatlara aktarabilir.
Özellikleri

- görüntüleri sosyal ağda paylaşın (Facebook, Twitter,…) - dışa aktarmak için görüntüleri sürükleyip bırakın - çıtçıtlarınızdan animasyonlu GIF oluşturun - videoları doğrudan oynatıcıda döndür - çalışma alanındaki çıkartılan görüntüleri kopyala - çıktı dosya adlarını özelleştirin - destek bildirimleri ve dokunmatik çubuk
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.