Anasayfa » HitPaw Video Enhancer 1.3.0 Mac
Video Düzenleme

HitPaw Video Enhancer 1.3.0 Mac


Hakkında

HitPaw Video Enhancer, videoyu yükseltmeye ve video kalitesini artırmaya yardımcı olur, videonuzu mükemmel hale getirmek için şimdi bu yazılımı deneyin.
Özellikleri

Genel Gürültü Giderme Modeli Bu AI video geliştirici, çoğu eski video için video geliştirmeyi iyileştirmek için genel bir model sağlar, gürültü giderme çözümü videolardaki gürültüyü giderebilir ve videoları net ve yepyeni hale getirebilir Animasyon Modeli Bu video kalitesi geliştiricide, animasyon videolarını onarmak için özel bir video iyileştirme AI modeli tasarlanmıştır; bu, netliği mükemmel bir şekilde geri yükleyebilir ve AI yükseltme animesini sizin için sunabilir. Yüz Modeli İnsan yüzlerinin ayrıntılarını onarmaya gelince, bu video ölçekleyici sizi yarı yolda bırakmayacak. Video iyileştirme özelliği ile video kalitesini kolayca yükseltebilir ve videoların çehresini tekrar kusursuz hale getirebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

885 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.