Anasayfa » SoundSpot Evade v1.0.2 Mac
Ses Düzenleme

SoundSpot Evade v1.0.2 Mac


Hakkında

SoundSpot Evade 1.0.2 EVADE, Mac OSX ve Windows için bir hacim şekillendirici FX eklentisidir ve frekans belirleyici hacim şekillendirme kullanarak kullanıcıya ses sinyali üzerinde cerrahi kontrol sağlar.
Frekans temelli ses şekillendirme eklentisinin yararı, ses sinyalinin tamamının aksine yalnızca sorun frekanslarını kırarak hacimde alan oluşturabilmenizdir. Bu sonuç, elektronik müzik dışındaki çoğu tür tarafından tercih edilen daha kontrollü ve doğal bir ses karışımıdır. Ancak bu, EVADE ses şekillendiricisinin elektronik müzik üretimi görevleri için yararlı olamayacağı anlamına gelmez, çünkü eklenti sadece birkaç tıklamayla geleneksel hacim şekillendirme sunabilir ve aynı zamanda şık bir orta / yan denge kontrolü ve bağlantısız olarak gelir eğilmesi gereken, ancak yine de karışımı kesmek için geçici bir çırpıda kalan ses için son derece yararlı olan başlangıç ​​ve bitiş noktaları.
Özellikleri

Sınırsız Düğüm Zarf. Düz, noktalı veya üçüzlü 1/32 ila 32 Bar arasındaki Zaman Senkronizasyonu. Frekans spektrumunu veya hareketli dalgayı gösteren değiştirilebilir Ana Ekran. Bağlantısız Zarf başlangıç ​​ve bitiş noktaları. Zarf Oynatma Kapak. Cerrahi hacim şekillendirme için Çoklu Bant Seçimi. Pops ve tıklamaları azaltmak için yumuşatma. Zarfın başlangıç ​​noktasını değiştirmek için faz kaydırma. Daha analog bir his yaratmak için Darbe Genişliği Modülasyonu. Daha da fazla kontrol için Orta / Yan dengesi. Pop-free geçmeli baypas. SoundSpot® EVADE, müziğinizin ömrünü kesmeden daha temiz zımba karışımları elde etmenize yardımcı olacak hafif bir hacim şekillendirme eklentisidir.
İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.