Anasayfa » Soundspot Union v1.0.3 Mac
Ses Düzenleme

Soundspot Union v1.0.3 Mac


Hakkında

Soundspot Union 1.0.3, Windows ve Mac için yeni nesil wavetable synthesizer eklentisi olan Union'un piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Union, SoundSpot'un yeni nesil wavetable synthesizer ses eklentisidir ve Union'ın ana osilatörlerinin çıkışından harmonik olarak zengin wavetable setleri oluşturmanıza olanak tanıyan benzersiz bir wavetable jeneratörüne sahiptir: zengin ve derin sesler oluşturmak için dünyanın en iyi ses tasarımcıları tarafından sıklıkla kullanılan bir teknik. Union, bu sentez tekniğini tek bir düğmeyle kullanmanıza olanak tanır.
Union eklentisi, sesinizin şekillendirilmesi üzerinde daha derin bir kontrol sağlayan osilatör başına bağımsız filtreler ve tek bir notada 96 sese kadar çalışabilen bir ortak motor gibi benzersiz özelliklere sahiptir.
Özellikleri

Birlik özellikleri Pedler, tıkaçlar, uçlar, perküsyon elemanları ve geçişler oluşturmak için sezgisel ve kolay iş akışı, ancak sesinizin her yönü üzerinde derinlemesine kontrol. 6 dalgaboylu 2 analog tarzı osilatör, 32'ye kadar ses birliği, spektral kenar yumuşatma ve bir dizi yaratıcı efekt. Eğer OSC 1 ve 2. çıkışına dayanarak tamamen stereo wavetable setleri oluşturmanızı sağlar 1 yüksek çözünürlüklü wavetable osilatör ana bilgisayar olarak senkronize edilmesini ve midi dahil olmak üzere birçok MOD ADSRs ve LFO, herhangi FX kontrolünü bağlamanıza olanak sağlar Son derece sezgisel modülasyon sisteminin yeniden tetikleme . Birlik dışında daha fazla işlem gerektirmeyen tamamen parlak ve bitmiş sesler oluşturmanıza izin veren 9 farklı sürüklenebilir efektin ana zinciri. Farklı yazarlar, bankalar ve kategoriler de dahil olmak üzere SoundSpot'un yeni hazır ayar yöneticisini kullanarak kolayca gezinebileceğiniz 300+ hazır hazır ayar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

246 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.