Anasayfa » Spectrasonics Stylus RMX v1.9.8g MacOS
Ses Düzenleme

Spectrasonics Stylus RMX v1.9.8g MacOS


Hakkında

Stylus RMX Xpanded, ödüllü, endüstri standardı oluk tabanlı bir sanal cihaz eklentisidir. Stylus RMX Xpanded, Groove Control®'ün Spectrasonics Advanced Groove Engine (SAGE ™) teknolojisi ile kombine gücünü sunan ve kullanıcılara oluk üretimi ve performansı üzerinde dramatik kontrol sağlayan ilk üründür. Spectrasonics'in şirket içi geliştirme ekibi, çığır açıcı Time Designer®, tamamen yeniden tasarlanmış çok sayfalı kullanıcı arayüzü, efsanevi bir ses kütüphanesi, hepsi de çığır açan yenilikçi tasarım özellikleriyle enstrümanı baştan aşağı yarattı. gerçek zamanlı oluk oluşturma ve performans odaklı. RMX hızla en iyi bestecilerin ve müzik üreticilerinin endüstri standardı aracı haline geldi.
Xpanded ve Xpandable Stylus RMX Xpanded artık beş Spectrasonics “SAGE Xpander” ın tümünü içeriyor ve toplamda bulunan oluk / ses sayısını yaklaşık 10.000'e getiriyor. RMX platformu, yüzlerce mevcut başlık ile büyük bir üçüncü taraf kütüphane desteğine sahiptir ve müzisyenlerin güçlü SAGE Ortamında kendi ses döngülerini kullanmaları için kapıyı açan REX dosyalarıyla genişletilebilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 Yosemite veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

49 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.