Anasayfa » Audio Damage AD042 Axon 2.1.1 Mac
Ses Düzenleme

Audio Damage AD042 Axon 2.1.1 Mac


Hakkında

Audio Damage AD042 Axon 2.1.1  yapay zeka tarafından tahrik edilen bir davul sentezidir. (Eh, “zeka” güçlü bir kelime olabilir. Yapay bir şey ya da diğeri.) Deneysel bir enstrüman olan Axon, sıralayıcı olarak değiştirilmiş bir yapay sinir ağı kullanır ve gerçekten tek bir olan yedi FM tabanlı perküsyon sesi içerir. operatör FM sesi.
Changelog V2.1.1 Yeni: >>> Pitch düğmesi daha büyük ekran ve artış / azaltma düğmeleriyle değiştirildi; özellikle dokunmatik ekranlarda kullanımı çok daha kolaydır. >>> Birden fazla çıkış geri döndü! Ana stereo çıkışlarına ek olarak, her bir Neuron'un “Neuron 00” ile “Neuron 06” etiketli kendi stereo çıkışı vardır. Axon 1'in aksine, Axon'daki mikser bu çıkışları etkiler. Testte, bunu daha arzu edilen davranış olarak bulduk. >>> Bir demo sürümü (bunu okuyorsanız umursamadığınız gibi) ve bir Linux x64 (Ubuntu 18+) sürümü konuşlandırmaya eklenmiştir.
Özellikleri

Düzeltmeler ve Değişiklikler: >>> MIDI çıkışı daha az emmek için yeniden yazılmıştır. Fark edeceğiniz en önemli şey, çıktı notlarının ilgili nöronun sahasını takip etmesidir. Diyelim ki, Nöron 02 C3 perdesine ayarlanmışsa, MIDI nöron çıkışlarının 36 (C3) olacağını not eder. >>> Akson 2, mevcut tüm SDK'larla yeniden oluşturuldu. Bunun bir sonucu, 32 bit sürümlerin dağıtımdan kaldırılması ve gerekli sistemlerin Windows 8.1 veya üstü, macOS 10.11 veya üstü, iOS / iPadOS 11 veya üstü ve Ubuntu 18 veya üstü olarak değiştirilmesidir. >>> macOS önayar konumu ~ / Music olarak değiştirildi. Axon 2.1.0, ilk kez başlatıldığında bu konumda yeni fabrika önayarlarıyla yeni bir klasör oluşturur. Kullanıcı ön ayarlarınız varsa, bunları eski konumdan (/ Kütüphane / Uygulama Desteği / Ses Hasarı / Axon 2 / Ön Ayarlar / Kullanıcı) manuel olarak yenisine taşıyabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, Uygulama Desteği'nde eski Axon2 klasörünü silebilirsiniz. Bunu otomatik olarak Quanta yükleyicisiyle yapmaya çalıştık ve hepiniz bunun Catalina kullanıcıları için nasıl ortaya çıktığını biliyorsunuz, bu yüzden bu sefer daha az agresif olmaya karar verdik. >>> Birçok optimizasyon, refactorings ve genel shennannigans.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.