Anasayfa » Speedy Duplicate Finder 1.4.0 Mac
Bakım - Temizlik

Speedy Duplicate Finder 1.4.0 Mac


Hakkında

Son derece hızlı yinelenen dosya bulucu! Bu küçük, esnek, çalışkan araç, tek bir tıklamayla yinelenen dosyaları bulmanıza ve kaldırmanıza yardımcı olacaktır!
Özellikleri

İnanılmaz Hızlı 1000 dosyanın taranması bir saniyeden az sürer! Disk Desteği Yalnızca klasörlerde değil, tüm diskte kopyaları arayabilirsiniz! Sezgisel Olarak Basit 1 2 3 kadar basit Her yaştan ve tüm kullanıcılar için! Çoklu Klasörler Aynı anda birçok klasörde kopyaları bulabilirsiniz! Akıllı Filtreler Kopya gruplarını Türe, Uzantıya veya Boyuta göre kolayca filtreleyin Get & Go kurulum gerektirmez! İndirir indirmez gitmek güzel! Kolay İnceleme Kopyalarınızı kolayca gözden geçirin. Akıllı Arama Çiftleri daha hızlı arayın! Gerçekten Çok Yönlü Başlıca masaüstü platformlarını destekler: Windows, macOS ve Linux!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

137 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.