Anasayfa » Large Files Finder 1.5.0 mac
Bakım - Temizlik

Large Files Finder 1.5.0 mac


Hakkında

Büyük Dosya Bulucu, sabit sürücünüzü işgal eden büyük dosyaları anında bulmanıza ve silmenize yardımcı olur. Bu küçük, esnek, çalışkan araç, basit bir tıklama ile gigabaytlarca boşa harcanan disk alanını boşaltır. Yazılım inanılmaz derecede hızlı ve sezgisel olarak basittir.
Özellikleri

İnanılmaz Hızlı 1.000.000 dosyanın taranması bir dakikadan az sürer! Sezgisel Olarak Basit 1 2 3 kadar basit Her yaştan ve tüm kullanıcılar için. Büyük Dosyaları Silme Müzik koleksiyonunuzdaki tüm eksik yayınları keşfedin Akıllı Filtreler Büyük dosyaları Tür, Uzantı, Tarih veya Boyuta göre kolayca filtreleyin Çoklu Grafikler Daha iyi büyük dosya gösterimi için çoklu çizelgeleri destekler Büyük Gruplar Silme Bir tıklamayla büyük dosya gruplarını bulun ve silin! Basit Kategoriler Belirli bir kategorideki büyük dosyaları arayabilirsiniz. Get & Go kurulum gerektirmez! İndirir indirmez gitmek güzel!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

137 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.