Anasayfa » Spotless 1.1.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

Spotless 1.1.2 Mac


Hakkında

Zarif Autotidy özelliği, sürüklediğiniz (veya zamanladığınız) dosyalara bakar ve daha önce karşılaşmadığı herhangi bir dosya türünü bulursa, onlarla ne yapmak istediğinizi sorar. Hiçbir zaman, Spotless dosyalarınızla ne yapılacağını öğrenmeyecekti, bu yüzden toplama sadece bir sürükle ve bırak durumudur. İlk açılışında Spotless, en sık kullanılan 'dosya çöp kutuları' olan Masaüstü ve İndirmeler klasörünüzü gemi şeklinize almanızı süper kolaylaştıran birkaç basit ekran boyunca size rehberlik edebilir. Dosyalarınızı düzenlemeye başlamanın en kolay yolu Sürükle ve Bırak iledir. Bir klasör yapısına ne kadar derinde gömülü olursanız olun, dosyaları menü çubuğuna sürükleyerek kolayca düzenleyebilirsiniz. Hedef Bırak ve Spotless size onlarla ne yapmak istediğinizi soracaktır. Klasörlerinizin kendilerini düzeltmesi harika olmaz mıydı? Eh… otomasyon ile yapabilirler! Bir görev oluşturduktan sonra, Spotless'a istediğiniz zaman otomatik olarak çalıştırmasını söyleyebilirsiniz; günü, saati ve ne zaman tekrar edeceğini ayarlayın. Hizmetçiyi senden sonra temizletmek gibi.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

82 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.