Anasayfa » Mosaic Pro 1.2.3
Araçlar- Çeşitli

Mosaic Pro 1.2.3


Hakkında

Mosaic Pro, macOS uygulamalarının kolayca yeniden konumlandırılmasını ve yeniden boyutlandırılmasını, çok pencereli kaosun verimli bir araç takımına dönüştürülmesini sağlayan güçlü bir pencere yöneticisidir. Kusursuz macOS entegrasyonu Mosaic, tek başına bir uygulama gibi değil, macOS'un entegre bir bileşeni gibi hissetmek için titizlikle tasarlanmıştır. Sonuç göründüğü kadar kullanmak için iyi hissettiren kesintisiz ve sezgisel bir deneyimdir. Tamamen Özelleştirilebilir Düzenler Sizi basit bir hazır ayar mizanpaj listesiyle sınırlandırmak yerine, güçlü bir mizanpaj düzeni aracıyla istediğiniz herhangi bir mizanpaj oluşturmanıza olanak sağlar. Bir ızgara üzerinde bir düzeni boyayabilir veya sayısal kısıtlamalarla mutlak kontrol elde edebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.