Anasayfa » Stardew Valley 1.3.33 (26507) MacOS
Arcade - 2D

Stardew Valley 1.3.33 (26507) MacOS


Hakkında

Büyükbabanızın Stardew Vadisi'ndeki eski çiftlik arazisini miras aldınız. El-aşağı araçları ve birkaç madeni para ile donanmış, yeni hayatına başlamak için yola koyuldun. Karada yaşamayı ve büyümüş tarlaları gelişen bir eve dönüştürmeyi öğrenebilir misiniz? Kolay olmayacak. Joja Şirketi kasabaya geldiğinden beri, eski yaşam tarzları ortadan kayboldu. Bir zamanlar kentin en hareketli aktivite merkezi olan topluluk merkezi şimdi karmakarışık. Ancak vadi fırsat dolu görünüyor. Küçük bir özveriyle, Stardew Vadisi'ni büyüklüğüne kavuşturan sadece siz olabilirsiniz!
Özellikleri

 • Büyümüş alanını canlı bir çiftliğe dönüştür! Hayvanları yetiştir, mahsul yetiştir, meyve bahçesi başlat, kullanışlı makineler hazırla ve daha fazlasını yap! Hayallerinizdeki çiftliği yaratacak kadar geniş bir alana sahip olacaksınız.
 • Zaman içinde yeteneklerinizi geliştirin. Zorlu bir seradan usta bir çiftçiye doğru yol alırken, 5 farklı alanda seviye atlayacaksın: çiftçilik, madencilik, savaş, balıkçılık ve yiyecek arama. İlerlerken, yeni yemek pişirme ve yemek tarifleri öğrenecek, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacak ve çeşitli mesleklerden seçerek becerilerinizi kişiselleştireceksiniz.
 • Yerel topluluğun bir parçası ol. Stardew Valley'de yaşayan 30'un üzerinde eşsiz karakterle yeni arkadaşlar bulma konusunda bir problemin olmayacak! Her insanın kendi günlük programı, doğum günü, benzersiz mini ekranları ve hafta ve yıl boyunca söylenecek yeni şeyleri vardır. Onlarla arkadaşlık kurdukça, sana açılacaklar, kişisel sıkıntıları için senden yardım isteyecekler veya sana sırlarını söyleyecekler! Lua, perili labirent ve kış yıldızlarının şöleni gibi mevsimlik festivallere katılın.
 • Geniş, gizemli bir mağarayı keşfedin. Yeraltında daha derinlere indikçe, yeni ve tehlikeli canavarlar, güçlü silahlar, yeni ortamlar, değerli taşlar, işçilik ve yükseltme için hammaddeler ve ortaya çıkacak gizemlerle karşılaşacaksınız.
 • Vadiye yeni bir soluk al. JojaMart açıldığından beri Stardew Vadisi'ndeki eski yaşam tarzı değişti. Kasabanın altyapısının büyük bir bölümü yoksulluğa düştü. Eski topluluk merkezini onararak Stardew Vadisi'ni eski ihtişamına geri getirmeye yardımcı olun veya alternatif rotayı takip edin ve Joja Corporation ile güçlerinizi birleştirin.
 • Hayatınızı paylaşmak için çiftlikte mahkemeye çıkın ve bir eşle evlenin. Her biri benzersiz karakter ilerletme kesik tonlarına sahip, dokunacak 10 bekar ve bekarlar vardır. Evlendikten sonra eşiniz çiftlikte sizinle birlikte yaşayacak. Kim bilir, belki çocuğunuz olur ve bir aile kurabilirsiniz?
 • Yerel balıkçı yerlerinden birinde dinlendirici bir öğleden sonra geçirin. Sular mevsimsel lezzetli balık çeşitleriyle iç içedir. Her balığı yakalamak ve yerel bir efsane olmak için yolculuğunuzda size yardımcı olacak yem, bobbers ve yengeç saksıları yapın!
 • Yerel müzeye eserler ve mineraller bağış yapın.
 • Lezzetli yemekler hazırlayın ve size yardımcı olacak faydalı eşyalar oluşturun. 100'den fazla yemek pişirme ve işçiliği tarifleri ile oluşturduğunuz çok çeşitli öğelere sahip olacaksınız. Pişirdiğiniz bazı yemekler, size becerileriniz, koşu hızınız veya savaş kahramanlığınız için geçici olarak yardımcı olacaktır. Korkuluklar, yağ üreticileri, fırınlar ve hatta nadir ve pahalı crystalarium gibi faydalı nesneler oluşturun.
 • Karakterinizin ve evinizin görünümünü kişiselleştirin. Seçebileceğiniz yüzlerce dekoratif eşya ile hayallerinizin evini yaratmakta hiç zorlanmayacaksınız!
 • Xbox denetleyici desteği (gürültülü)! (Metin girişi için klavye hala gerekli)
 • İki saatten fazla orijinal müzik.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9+  İşlemci türü / hızı: minimum 2 ghz RAM: 2 GB  Video RAM: 256 MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

356 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.