Anasayfa » Pivot XL 09.06.2018
Arcade - 2D

Pivot XL 09.06.2018


Hakkında

Engellerden kaçındığınızdan, puan topladığınızdan ve yardımcı güçlendirmeleri parçaladığınızdan karakterinizi ekran sınırları içinde döndürün. Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın! Üç minimalist arcade oyun serisindeki ikincisi. Sadece pivot düğmesine basmak döndürülmüş yönde dönmeye başlamanızı sağlar. Bir Gamepad / Controller, Klavye veya fare ile kolay tek tuşla kontrol. Pivot XL, farklı kontrol ve oyun oynama sürelerine sahipken estetiği paylaşan minimalist arcade serisindeki üç oyundan ikincisi. Bu, mobil oyunum 'Pivot'un' XL 'sürümüdür. Steam platformu için daha uygun hale getirmek için çeşitli şeyler ekledim / değiştirdim ve başlangıçta yaptığımdan beri edindiğim bilgilere dayanarak birçok kod ve özellik geliştirdim. Oyun oynayarak oyunlar yapmayı ve basit mekaniklerle küçük ama sağlam arcade oyunları oluşturmayı çok seviyorum. Lütfen 'Pivot XL' in küçük, tekrar oynanabilir, arcade skor avcısı oyunu olmasını bekleyin, buradaki tek temel hedefler sürekli olarak önceki skorunuzu yenmek ve karakter için bir kaç kozmetik kaplama açmak.  Geri bildirimleri takdir ediyorum ve oyunlarıma destek sağlamak için elimden geleni yapacağım.
Özellikleri

  • Öğrenmesi kolay, klavye, denetleyici veya fare üzerindeki basit kontroller
  • Sürekli zorlaşan sonsuz, hızlı tempolu ve zorlu bir arcade tarzı oyun
  • Diğer Nickervision Studios oyunlarından olanlar da dahil olmak üzere, oynatıcınız için bir dizi benzersiz kozmetik görünümünün kilidini açın
  • Engelli yakın çağrılar için ekstra puan veren 'Kapat Çağrı' sistemi.
  • Steam Başarımları, Liderlik Kurulu ve Ticaret kartları (yakında)! (ifadeler ve profil duvar kağıtları ile)
  • Steam Cloud Desteği
  • Kuyruktaki başka bir oyunda tur atmak için mükemmel 
  • Oyun içi ses / SFX, ağzımın ufalanan bir tüketici mikrofonuna ve FreeSFX'in telif ücretsiz olan bazı SFX'lerine sesler çıkarmasıyla sağlandı.
  • Oyunda şarkı bana meHiLove's - "All Night Long"
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: OSX 10.5+ İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512MB Depolama: 500 MB boş alan
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

166 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.