Anasayfa » Steamburg Mac OS X
Arcade - 2D

Steamburg Mac OS X


Hakkında

Ana karakter olan Profesör Vincent Cornelius Moore, Steamburg şehrini istila eden robotlara karşı savaşıyor. Oyun benzersizdir: Vincent silahsızdır, bu yüzden Hareketlerini akıllıca seçmeliyim. Robotları çekmek ve kısa süre durdurmak için yalnızca küçük elektrikli pompalar fırlatabilirler. Vincent, böyle robotların kovalamasına yol açacak şekilde sokaklara yürümek zorundadır. Bu ona bir Tesla bobini vuracak ve yokedilecek. İlk aşamalarda oldukça kolay görünüyor. O zaman robotlara karşı aynı şekilde savaşmalısın Birkaç kez, daha hızlı ve daha hızlı Bazıları uçabilir ve başkalarını Vincent'ın her hareketine tepki gösterebilirsin. Anlatı unsurları büyük önem taşıyor. 2016'da Steamburg, Helsinki'de Beyaz Geceler En İyi Anlatı ödülünü kazandı. Diyaloglar, Vincent'ın Steamburg'da yeni bir silahın test edilmesinden sorumlu bir bilim adamı olduğunu ortaya koydu. Aynı zamanda, nişanlısı için arıyorum, WHO'nun Steamburg Attacked When robotları olduğu bildirildi. Bazı anlatı unsurları doğrudan oyuna bağlıdır. Oyuncular birçok Kart ve fotoğraf bulabilir ve Vincent ile kız arkadaşının aşk hikayesini keşfedebilirler.
Özellikleri

  • Benzersiz ve bağımlılık yaratan oyun
  • 32 seviyesi Anımsatıcı steampunk'de ayarlayın
  • Konumlar
  • Çeşitli gizli yerler ve onlarca anlatı nesnesi keşfedilecek
  • Popüler Amerikalı ve İngiliz oyuncular: Bruce Glover (Diamonds Are Forever ve Chinatown olarak bilinir)
  • Orijinal Silver Rocket soundtrack
Sistem Gereksinimleri

Belirtilmemiş
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.46 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.