Anasayfa » The Inner World – The Last Monk Wind
Arcade - 2D

The Inner World – The Last Monk Wind


Hakkında

Gizemli bir evrendeki sayısız bulmacayı çözün ve ailenin nariflautalarını kurtar! Hanedan, Asposia'yu korumak için yüzlerce yıldır nariflattırıyor. Işık ve hayat dünyasını gizli olarak görevlendirmek için görevlendirilmişlerdir, ancak varlıklarını keşfedince kitleler onları takip etmeye başlarlar. Emici bir önemsiz satıcı, asposianos'u hanedanın karanlık güçlerle cahoots olduğuna inandırdı. Kötü planları durdurabilen tek kişi Emil'in tahtın vârisi olan Robert'ı ... nariflauta ama son üç yılda taşa taşıdı taşa çevirdi. Heyecanla ve ne yaptığınızı gerçekten bilmeden, son keşiş rüzgarını bulmak için bir maceraya atılacaksınız. Gezilerinde iki arkadaşa eşlik edecektir: Peck, sadık bir güvercin gibi bir dolandırıcı ve Laura, çok asi bir mizaç ve Robert'ı seven biri. Robert'ın kaderi hakkında kendinden çok şey bilen esrarengiz Mama Dola'yı gördüklerinde her şey değişecektir. "İç Dünyaya" eğlenceli ve duygusal netice oynayın. İlk oyunu oynamış olsanız bile tadını çıkarabilirsiniz! Karakter değişimi her zaman yapın ve güzel asposianos kahramanları Robert ve Laura ya da gevrek tüylü arkadaşı Peck ile oynayın. Filmdeki şaşırtıcı animasyonların ve komik diyalogların keyfini çıkarın (İngilizce).
Sistem Gereksinimleri

Belirtilmemiş.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.92 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.