Ses Düzenleme

Steinberg Backbone v1.1 Mac


Hakkında

Backbone; tek vuruş, trampet, hi-hat, perküsyon, yükselmeler, vuruşlar ve daha fazlası için yeni, yenilikçi davul tasarımcınızdır. Sekiz adede kadar örneği katmanlayın ve bunları klasik eksiltici sentezle şekillendirin, örnekleri ton ve gürültü öğelerine ayrıştırın, örnekleri duyulmamış şekillerde işlemek için yeniden sentezleyin ve tamamen yönlendirilebilir iki veri yolu ile sekiz adede kadar efekt uygulayın – hepsi kaygan, son derece hızlı arayüz. Backbone, davullarınızı yepyeni bir ses tasarımı çağına götürür – davul yeniden sentezi çağı!

Özellikleri

Geliştirilmiş dışa aktarma seçenekleri
İsterseniz, Seçenekler sayfasında etkinleştirildiyse, son çalınan notu otomatik olarak dışa aktarabilirsiniz.

Katmanları dışa aktarma
Bazen, aranjmanınızda yalnızca ayrıştırılmış veya yeniden sentezlenmiş bir katmanı kullanmak istersiniz – bu nedenle artık tek tek katmanları DAW’nize sürükleyip bırakarak getirebilirsiniz.

Örnekleri daha da hızlı ayarlayın
Küçük değişiklikler, büyük etkiler: Başlangıç ​​ve bitiş işaretini aynı anda hareket ettirerek örnek veya döngünün aralığını düzenleyin. Ve Backbone artık manuel olarak ayarlayabileceğiniz parametre olarak bir numuneyi normalleştirdikten sonra kazanç artışını da gösteriyor.

İyileştirilmiş yeniden sentez
Yeniden sentezleme algoritması artık stereo korelasyonu hesaba katıyor – bu da stereo örnekler için yeniden sentez sonuçlarını oldukça iyileştiriyor. Yeniden sentezin gürültü modelinde, örnek son işaretleyicinin yakınındaki artefaktları da kaldırdık.

Windows ölçeklendirme faktörleri için destek
İleriye doğru büyük adımlar: Backbone artık Windows ekran ölçeklendirme faktörlerini% 25’lik adımlarla destekliyor.

YENİ v1.1:
Backbone 1.1 yalnızca bakım güncellemesi değildir. Bu güncelleme, yeni ön ayarlar ve yeni özelliklerle birlikte gelir. Davul sesi tasarım aracımız artık ayrı katmanlar, iyileştirilmiş yeniden sentez, geliştirilmiş dışa aktarma seçenekleri ve çok daha fazlasını içeren 250 yepyeni ön ayar içerir.

İndirme Linkleri

Turbobit

1.57 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.