Anasayfa » Studies 1.7.8 macOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

Studies 1.7.8 macOS


Hakkında

Studies 1.7.1 öğrencinin ciddi bir çalışma için bir başvuru kartıdır. Bilginizi genişletmek için bir araçtır ve ne bilmek istediğiniz önemli değildir - tıp, hukuk, dil, tarih, uçuş, sanat, müzik ve dövüş sanatları. Çalışmalar, öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Mac, iPhone ve IPad için orada Çalışmalar ve onlar mükemmel ICloud üzerinden senkronize edilir. Mac için Studies ile sınıfta çalışmaya başlayın, iPhone için Studies'den evine devam edin ve IPad için Studies ile koltukta bitirin.
Özellikleri

Çalışma Notları Çalışmalar, öğrenmeniz gereken bilgileri geleneksel Flashcard'lara benzer ancak çok daha güçlü çalışma notlarına dönüştürmenize olanak tanır. Notlar, her biri metin, görüntü, ses ve hatta video içerebilen istediğiniz gibi birçok yüz içerebilir. Kendi kümenizi oluşturabilir veya paylaşılan setleri Quizlet.com adresinden indirebilirsiniz. Çünkü Study Studies, okurken harcadığınız zamanı olabildiğince verimli kılmak için tasarlanmış, bilimsel temelli öğrenme programları içerir. Uzun vadeli öğrenimden sınava tıkışmaya kadar hedeflerinize dayalı bir program belirleyin ve Çalışmalar her gün çalışma için otomatik olarak not alacaktır. Çalışma Seansları Bir dizi not hazırladığınızda, onları daha az bir angarya çalışmayı kolaylaştıran güzel sunulan çalışma oturumlarında inceleyebilirsiniz. Gittikçe kendinizi not edin ve çalışmalar çok iyi tanımadığınız kişilerin gelecek oturumlarda daha sık görünmelerini sağlayacaktır. İstatistikler Okuduğunuz her şey Çalışmalar tarafından izlenir. Bu bilgiler gelecekteki çalışmalar için notlar düzenlemek için değil, aynı zamanda materyali ne kadar iyi bildiğinize ilişkin istatistikler ve tahminler sağlamak için kullanılır. Ne kadar not aldığınızı sadece doğru veya yanlış olarak göremezsiniz, aynı zamanda ne okuduğunuzu ne kadar süre hatırlayacağınıza dair tahminlere de erişebilirsiniz. İCloud ile Seçici Eşitleme Artık çoğumuz birden fazla Apple cihazı taşıyor ve verilerinizin tek bir cihazda silo haline getirilmesi bir sürükleme. Çalışmalar, Apple'ın en son CloudKit teknolojisini kullanarak iCloud senkronizasyonunu içerir. Masaüstü Mac'inize notlar ekleyin; daha sonra incelemeye geldiklerinde iPhone veya iPad'inizde görünecektir. Çalışma seanslarınız bile senkronize edilir, böylece bir cihazdan başlayıp başka birinden bitirebilirsiniz. Neyi senkronize etmek istediğinizi bile seçebilirsiniz. Çalışmaları Paylaşma çalışma notlarınızı başkalarıyla paylaşmak için çok sayıda farklı dosya formatına sahiptir. Başka bir cihazda Çalışmalara (veya Zihinsel Durum) alınabilecek bir arşivi dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca, birçok flashcard web sitesi tarafından desteklenen CSV ve TSV gibi standart metin biçimlerini de alabilir ve verebilirsiniz. Zihinsel Vaka Göç Çalışmaları uygulaması Zihinsel Vaka uygulamasının yeni nesil. Mac veya iOS cihazınızda Zihinsel Davayı kullanıyorsanız, çalışma geçmişi ve zamanlaması dahil tüm verilerinizi ilk başlattığınızda Çalışmalar'a aktarabilirsiniz. Verilerinizin Çalışmalarda Zihinsel Davada olduğundan daha az yer kapladığını bile bulmalısınız.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.