Anasayfa » SuperTab 3.0.4
Araçlar- Çeşitli

SuperTab 3.0.4


Hakkında

SuperTab, Mac uygulamalarında yerleşik Command-Tab değiştiricisini tamamen özelleştirmenizi sağlar. SuperTab'dan önce, uygulama başlatıcısı sadece şu anda aktif olan uygulamalarınıza erişim sağladı. SuperTab yüklü iken, artık Command-Tab'a bastığınızda daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. SuperTab yüklü iken, artık Komut-Tab tuşuna bastığınızda çok daha fazlasına erişebilirsiniz:  Etkin Uygulamalar  Son Uygulamalar  Son Belgeler  Makaleler Bahar  Klasör İçeriği  Pencere uygulaması  Herhangi bir dosya, klasör ya da uygulama  öğesi Takvim  öğeleri Dropbox  panosu geçmişi  panoya Birden çok  ekran yakalama özelleştirilebilir  kısayollar web sitesi  Öğeler etiketlenmiş makaleler  kenar çubuğu bulucu  aramaları kaydedilmiş ampuller  Görüntü ayarları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.