Anasayfa » Publisher Lab – Templates 4.4 Mac
Araçlar- Çeşitli

Publisher Lab – Templates 4.4 Mac


Hakkında

Sayfalar için Jumsoft Yayıncı Lab, kişisel ve iş Sayfaları belgelerinizi güçlendirmek için güçlü bir yol arkadaşıdır! Sınırsız kişiselleştirme fırsatlarıyla binlerce profesyonelce tasarlanmış şablondan yararlanın. Sayfalarla olağanüstü çalışma yaratmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı!
Sayfalar için Yayıncı Lab, geniş bir yelpazede özelleştirilebilir ve değiştirilebilir şablon kategorileri sunar: Reklamlar & Broşürler, Kitap ve Albümler, Broşürler ve Kataloglar, Kartvizitler, Kartlar ve Davetiyeler, Bültenler, Posterler - sadece bir kaç isim. Yeterince olmasa bile, tasarım ekibimiz, piyasada bulunan en iyi şablon tasarımlarını asla tükediğinizden emin olmak için düzenli içerik güncellemeleri yayınlıyor! Publisher Lab for Pages ile bir şey için hazırlıklı olun.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

155 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.