Anasayfa » MetaMovie 2.4.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

MetaMovie 2.4.1 Mac


Hakkında

İTunes'da kendi kitap kütüphanenizi kurarsanız, mükemmel görünmesini istersiniz. Elinizdeki bir film hakkında tüm bilgilere sahip olduğunuzu düşünün - oyuncular, çıkış tarihi, yönetmenler, genel bakış, vs. MetaMovie bütün bunları filmlerinize getiriyor. Film dosyalarınızı film listesine bırakın, aramayı başlatın ve ardından tüm bilgileri filmlerinize getirmek için tek bir tıklamanız yeterlidir. Etiketli filmler iTunes ve Apple TV'nizde harika görünür. MetaMovie, .mp4 ve .m4v iTunes dosya formatlarını destekler. Filmlerinizi bilgi etiketiyle ve vites kapağını olabildiğince basittir: Film dosyalarınızı film listesine sürükleyin MetaMovie tüm filmleri işaretler, TMDb aramaya başlar, isterseniz dosya desteğini ayarlayın ve tüm bilgileri dosyalarınıza kaydetmek için "Kaydet" düğmesine basın película.Por elbette, guardar'dan önce ana penceredeki film bilgilerini değiştirebilir. Tonlar artık film dosyalarını iTunes etiketli kitaplığınıza aktarabilir. Filmler güzel kapaklarla ve Apple TV'nizde ve diğer cihazlarda çokça görülebilir. Filminiz hakkında bilgi MetaMovie, MPEG4 .mp4 ve .m4v standart formatlarını destekler. M4v formatı iTunes için önerilir. İsteğe bağlı olarak, MetaMove filmleriniz için bölümler ve alt yazılar yükleyebilir. MetaMovie, EyeTV kullanıcılarına özel özellikler sunar. Bilgi EPEG EyeTV dosyalarını filminize çok kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Dosyayı sürükleyip bırakın .eyetv MetaMovie ve EyeTV bilgi dosyası bilgi alanlarına kopyalanır. EyeTV'de “iPhone hazırlama” seçeneğini seçtiyseniz, gizli dosyayı doğrudan EyeTV m4v paketinde düzenleyebilirsiniz. Bir kapak seçin ve iPhone m4v dosyasını istediğiniz yere kopyalamak için “Farklı Kaydet” i tıklayın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.