Anasayfa » SwitchResX 4.9.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

SwitchResX 4.9.1 macOS


Hakkında

SwitchResX 4.9.1, monitörünüzün çözünürlüğü üzerinde size eşsiz bir kontrol sağlar.
Çözünürlük Yönetimi Menü çubuğunu veya iç içe geçmiş bağlamsal menüleri kullanmayı tercih edin, SwitchResX size ihtiyacınız olan çözünürlük yönetimi seçeneklerine sürekli, basitleştirilmiş erişim sağlar. Kontroller şunları içerir: Monitör Çözünürlüğü Renk Derinliği Video Yansıtma Ekranı Döndürme Ekranı Aşırı Tarama Bol Özellikler Mac'inizi her başlatışınızda tüm açık uygulamalarınız için simge ve pencere konumlarını kilitleyip koruyan masaüstü düzeninizi kaydedin. SwitchResX, harici monitörünüzü bağlamak veya çıkarmak gibi özünürlük değiştirdikten sonra bile masaüstünüzü anında geri yüklemenizi sağlar. Bir monitörü fiziksel olarak çıkarmadan devre dışı bırakın veya devre dışı bırakın, MacBook'unuzu harici bir monitör, klavye ve fare ile kapaklı modda kullanmanıza izin verin Monitör ayarlarınızı sistem olaylarıyla ilişkilendirin: Anahtar kısayolları, Apple Komut Dosyaları, Uygulama başlatmaları ve daha fazlası. Ekran çözünürlüğünüz üzerinde tam kontrol sağlayın: Gelişmiş özellikler monitörünüz, HDTV, Plazma veya LCD ekran veya Video Projektör için yeni çözünürlükler oluşturmanızı ve etkinleştirmenizi sağlar.
Sistem Gereksinimleri

Intel OS X 10.6 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.