Anasayfa » Paragon Mac Toolbox 20.10.2019 macOS
Araçlar- Çeşitli

Paragon Mac Toolbox 20.10.2019 macOS


Hakkında

Paragon Mac Araç Kutusu 20.10.2019, Mac ve Windows işletim sistemi arasında geçiş yaparken platformlar arası sınırlamalar ve uyumsuzluklarla karşı karşıya olan kullanıcılar için nihai Paragon Yazılım araç setidir.
Mac için Microsoft NTFS, Paragon Yazılımı (Mac için resmi olarak Paragon NTFS) Microsoft NTFS, Windows'un birincil dosya sistemlerinden biridir. Bir Mac bilgisayarda çalışıyorsanız ve Windows altında biçimlendirilmiş bir HDD'den, SSD'den veya bir flash sürücüden dosya okumanız veya yazmanız gerekiyorsa, Paragon Yazılım için Mac için Microsoft NTFS'ye ihtiyacınız var. Microsoft NTFS birimlerindeki dosyaları Mac'inizden yazın, düzenleyin, kopyalayın, taşıyın ve silin! Hızlı, kesintisiz, kullanımı kolay. Microsoft NTFS birimlerinizden birini başlangıç ​​sürücüsü olarak bağlayın, bağlantısını kesin, doğrulayın, biçimlendirin veya ayarlayın. Paragon APFS, Windows Apple Dosya Sistemi (APFS), macOS, iOS ve Apple cihazları için yeni bir dosya sistemidir. Windows tabanlı bir bilgisayarda çalışıyorsanız ve APFS biçimli HDD, SSD veya flash sürücüdeki dosyaları okumak ve yazmak istiyorsanız, Paragon Yazılım için Windows için APFS'ye ihtiyacınız var. Paragon HFS + for Windows Endüstrinin en yüksek performanslı dosya sistemi teknolojisi ile Mac ve Windows arasında toplam iletişimi yaşayın. Paragon HFS, Windows için HFS / HFSX bölümlerine, çoğu Windows sürümünde her tür diskte (GPT, MBR) tam okuma yazma erişimi sağlayan tek çözümdür. Piyasadaki en hızlı ve en kararlı HFS sürücüsü olan Windows sistemlerinde Mac formatlı bölümlere erişin. Paragon APFS-HFS + Dönüştürücü Yedekleme için Time Machine ile uyumsuzluk, yedekleme için FileVault 2 ile uyumsuzluk, sürücü şifrelemesi için FileVault 2 ile uyumsuzluk, vb. Paragon Software by HFS + Converter APFS, kendi özel senaryolarınız için eski iyi HFS + 'ya kolayca geri döner. Mac'inizi başlatmak ve ardından sistem birimini dönüştürmek için kurtarma ortamı oluşturun. Paragon CampTune CampTune, Boot Camp Windows bölümünü serbestçe yeniden boyutlandırır. Örneğin, disk alanınız bittiğinde veya özellikle yüksek depolama gereksinimleri olan bir uygulama yüklemek istediğinizde Windows bölümünüzün boyutunu ayarlamanız gerekebilir. CampTune, Macintosh HD ve Boot Camp Windows bölümleri arasındaki depolama alanını yeniden dağıtmak için basit bir kaydırıcı sağlar. Yeniden boyutlandırma işlemi güvenli, hızlı ve kolaydır.
Özellikleri

Desteklenen İşletim Sistemi :
  • macOS Catalina
  • macOS Mojave
  • macOS Yüksek Sierra
  • masOS Sierra
  • macOS El Capitan
  • macOS Yosemite
  • Windows 10 (32/64-bit)
  • Windows 8 / 8.1 (32/64-bit)
  • Windows 7 SP1 (32/64-bit)
  • Windows Server 2008 R2 SP1
  • Windows Server 2012
  • Windows Server 2016
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

103 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.