Anasayfa » Synalyze It! Pro 1.29
Programlama - Geliştirme

Synalyze It! Pro 1.29


Hakkında

Bunu senkronize et! Pro 1.23.2, her boyuttaki ikili dosyaları kolayca düzenlemenizi ve analiz etmenizi sağlayan kullanımı kolay bir hex editörüdür. Birçok karakter kodlaması için gelişmiş destek sunar ve analizi hızlandırmak ve dosyaların manuel olarak kod çözülmesini azaltmak için çeşitli dosya formatları için etkileşimli olarak "gramer" ler tanımlamanıza olanak tanır. Dizeleri ve sayıları artan arama, yazdırma ve diğer özellikler onu oldukça güçlü bir araç yapar.
Özellikleri

- Komut dosyası düzenleyicisi - Özel öğe türleri (komut dosyasıyla yazılmış) - Komut dosyası öğesi - Sonuçları XML veya Metin olarak dışa aktarma - Çok sayıda sonuç seçimi - Araç Çubuğunda Konumuna Git - Dış dil gramerleri başvurusu - Dilbilgileri için GraphViz dışa aktarımı - Hex Editor'da sütunları görüntüle - Hex Editor'da yazı tipini seçin
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

92 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.