Anasayfa » Navicat Premium 16.1.6 MacOS
Programlama - Geliştirme

Navicat Premium 16.1.6 MacOS


Hakkında

Navicat Premium, çok tabanlı bir yönetim aracı veri bağlantılarıdır.  MySQL, SQL, SQLite, Oracle Server ve PostgreSQL veritabanlarına aynı anda tek bir uygulama içinde bağlanabilmenizi ve birden fazla veri tabanına sahip veritabanlarının yönetimini kolaylaştırabilmenizi sağlar. Navicat Premium diğer Navicat üyelerinin fonksiyonlarını birleştirir ve MySQL, SQL Server, SQLite, Oracle ve PostgreSQL özelliklerinin çoğunu destekler ve Depolanmış prosedürler, olaylar, tetikleme, fonksiyon, Görünüm vb. Dahil olmak üzere Navicat Premium, kolay ve hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlar. Veritabanlarını farklı veritabanları üzerinden ya da belirlenmiş bir SQL formatı ve kodlama ile bir metin dosyasında.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

234 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.