Anasayfa » Tales From Off Peak Vol 1 1.0.7 MacOS
Aksiyon - Macera

Tales From Off Peak Vol 1 1.0.7 MacOS


Hakkında

Tales Peak Vol. 1 1.0.7  Cosmo D'nin önceki oyunları olan The Norwood Suite ve Off-Peak ile aynı evrende yer almaktadır. July Avenue ve Yam Street'in köşesinde puslu bir Pazar sabahı. Eski bir saksafon oyuncusu ve uzun zamandır pizza üreticisi olan Caetano Grosso, pizza fırını ısınıyor. Emirler aldatıyor ve teslimatlarda yardımcı olması için birine ihtiyacı var. Bir fırsat hissediyorsunuz, ama onun farkında olmadan, gerçekte peşinde olduğunuz eski saksafon ve bunu bir şekilde elde edeceksiniz. Peşinde olduğunuz mahalle boyunca sizi bir olay zinciri oluşturacak ve sizi orada yaşayan insanların gizli dünyalarına ve özel hayatlarına götürecek. Off-Peak City'den Tales, hepsi, etrafında ve tek bir sokak köşesinin altında bulunan birinci şahıs bir macera oyunu serisidir. Unutulmaz karakterler ve içinde yaşadıkları alanlarla dolu olan oyun, sırlarla ve gizli gündemlerle dolu açık uçlu bir dünya sunuyor. Off-Peak ve The Norwood Suite'in oyun temellerini temel alan oyuncular, sokakları ve çevresini keşfedecek, pizzalar yapacak, fotoğraf çekecek, butonlar, gerekmedikleri çekmeceleri açacak ve atmosferik müzikal skor içinde kendilerini kaybedecekler. kendini doğrudan oyun dünyasına entegre eder. Cilt 1: Caetano'nun Dilim Masallar antolojisinde birçok kişinin ilk oyunu. Her bir 'Hacim', kendi kendine yeten kendi hikayesi ve deneyimi olsa da, Temmuz Caddesi ve Yam Caddesi'nin köşesinde neler olup bittiğini ve nihayetinde kaderinde hangi rolü oynadığınızı daha geniş bir şekilde anlatan hikayeye doğru inşa ediyorlar. .
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.22 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.