Anasayfa » Templates for MS Word by Graphic Node 5.0 Mac
Ofis

Templates for MS Word by Graphic Node 5.0 Mac


Hakkında

Templates for MS Word by Graphic Node'nden MS Word için kullanışlı şablonlar, MS Word ile iş ve kişisel belgeler oluşturmak için 3000'den fazla kullanımı kolay şablondan oluşan bir koleksiyon sağlar. GN Word tarafından MS Word için şablonlar, mektuplar ve broşürlerden tebrik kartları ve kitaplara kadar geniş bir şablon yelpazesi sunar. Çoğu şablon çeşitli tasarımlardan oluşur ve tasarımların tüm yelpazesi kuşkusuz en çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Sadece metin sayfalarının klasik zerafetinden poster ve broşür şablonlarındaki resim ve sloganların ortalama karışımına kadar her bir tasarım, bir kalite ve büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Tüm şablonlar hem ABD kağıt boyutlarında mevcuttur ve ABD, Letter ve A4 gibi uluslararası standarttadırlar. GN Word Templates'deki çoğu nesne zahmetsizce yeniden kullanılabilir, taşınabilir veya silinebilir. Kendi metninizi yazın veya yapıştırın, metin kutularını ekleyin veya kaldırın ve isterseniz yazı tipini değiştirin. Stok fotoğraflarını kendi fotoğraflarınız ve resimlerinizle değiştirin. Word Şablonları ile zamandan ve emekten tasarruf edin!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.