Anasayfa » Themes for MS PowerPoint by GN 4.0 Mac
Ofis

Themes for MS PowerPoint by GN 4.0 Mac


Hakkında

GN'nin MS PowerPoint paketi için etkileyici temaları, 220'den fazla yüksek kaliteli PowerPoint sunumundan oluşur. GN'nin MS PowerPoint paketi için etkileyici Temaları, 220'den fazla yüksek kaliteli PowerPoint sunumundan oluşur. Çekici şablonlardan daha fazlası, bu şablonlar 20'ye kadar farklı ana slayt içerir. Bu, öncelikle vinyetlerden oluşup oluşmadığı, metin ve illüstrasyonların bir karışımını içerdiği veya birden fazla grafik ve tablo sunabildiği, bilgileriniz için en iyi tasarımı seçmenize izin verir. PowerPoint için GN PowerPoint'teki öğelerin çoğu kolayca yeniden kullanılabilir, taşınabilir veya silinebilir. Kendi metninizi yazın veya yapıştırın, metin kutularını ekleyin veya silin ve isterseniz kaynaklarınızı değiştirin. Stok görüntülerini kendi resimlerinizle değiştirin. GN için Templates for MS PowerPoint ile çalışmanızı kolaylaştırın! Şablonlar 4: 3, 16: 9 ve 16:10'da mevcuttur. 
Sistem Gereksinimleri

  • Microsoft Office 2008 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.