Anasayfa » Texifier 1.9.20 Mac
Programlama - Geliştirme

Texifier 1.9.20 Mac


Hakkında

Texpad, her boyuttaki projede basit gezinme, düzenleme ve dizgi için tasarlanmış bir LaTeX editörüdür. Bir LaTeX kök dosyası açın, Texpad onu tarayacak, başvurulan tüm dosyaları açacak, anahat görünümünde görüntülenmek üzere belge yapısını çıkaracak ve dizgiciyi belgeniz tarafından kullanılan paketlere ve araçlara göre yapılandıracaktır. Texpad'in düzenleyicisinde sözdizimi vurgulama, çeşitli temalar, belgenizde tanımlananlar dahil olmak üzere komutların otomatik tamamlanması, cite ve ref komutları için otomatik doldurma ve diğer birçok özellik bulunur. Güçlü kenar çubuğunun belge yapısı görünümü, büyük çok dosyalı projelerde kolaylıkla gezinmenizi sağlar. Ek olarak, Texpad'in anahattı tüm etiketleri, şekilleri, tabloları, yapılacakları listeler ve arama bölmesi, normal metin aramaları veya normal ifade aramaları kullanarak tüm projenizde arama yapabilir ve değiştirebilir. TexpadTeX – Texpad'in dahili, internet bağlantısı gerektirmez, dizgici, PGF sürücüleri, Yerel Yazı Tipleri uzantıları, Unicode ve daha fazlası ile birlikte gelir. Bunlar, mevcut hemen hemen tüm LaTeX paketlerini desteklemesine izin verir. TexpadTeX ayrıca, bu araçları gerektiren belgeler için bir BibteX aracını ve Makeindex uyumlu bir dizin oluşturucuyu entegre eder. Entegre paket yöneticisi, LaTeX paketlerini indirme, yükleme ve güncelleme işlemlerini sizin için hallederek, cihazınızda gereğinden fazla yer kullanmadan neredeyse tüm LaTeX ekosistemine erişmenizi sağlar. TexpadTeX, siz yazarken çıktıyı güncelleyerek Canlı modda çalışabilir, böylece bir dizginin tekrar bitmesini beklemeniz gerekmez. TexpadTeX ile uyumlu olmayan nadir durumlarda, ücretsiz bulut dizgi programlarımızı kullanabilirsiniz. Bunlar Texpad'e tamamen entegredir, bu nedenle dizgiye basın ve Texpad, dizgiyi Bulutta çalıştırarak sonuçları tıpkı cihazınızda dizilmiş gibi sunar. Dizgiden sonra, belgenizdeki hatalar bir sorunlar tablosunda düzenlenir. Doğrudan LaTeX kaynağının rahatsız edici satırına veya orijinal çıktıyı okumak istiyorsanız ham günlükteki satıra atlamak için bir soruna dokunun. Texpad, Markdown'ı LaTeX ile eşit düzeyde destekler. Belgenizi Texpad'in sözdizimi vurgulama düzenleyicisinde düzenleyin, belgeye ana hatlarıyla göz atın, ardından Typeset'e bastığınızda, belge LaTeX tarafından şeffaf bir şekilde dönüştürülür ve dizilir, Markdown'ın gayri resmi kolaylığı ile LaTeX'in güzel ve yüksek kaliteli PDF'ler oluşturma yeteneği birleştirilir. Aynı şekilde Plain TeX kullanıcıları da belgelerini Texpad'de düzenleyebilir ve dizebilir.
Özellikleri

– LaTeX, Plain Tex ve Markdown desteği – Anahat görünümünü kullanarak en büyük projelerde bile kolayca gezinin – Genel arama görünümüyle tüm dosyaları dizge veya normal ifadeye göre arayın – Bölüm başlığına, etikete, dosya adına, alıntıya ve daha fazlasına göre arayın etiket arama – Dizgi hatalarına ve uyarılarına ham günlük olarak veya hatalar ve uyarılar tablosu görünümüyle göz atın. – Texpad'in editörü komutları otomatik olarak tamamlar ve ref{…} veya cite{…} gibi komutları otomatik olarak doldurur – Texpad'in yerleşik TexpadTeX dizgi aracını kullanan Instant Live dizgi – Güvenli bulut sunucularımız aracılığıyla ücretsiz dizgi, en son TeXLive'deki tüm paketlere erişmenizi sağlar kendiniz kurmanıza veya bakımını yapmanıza gerek kalmadan dağıtım.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

35 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.