Anasayfa » Postico 2.0 (9569)
Programlama - Geliştirme

Postico 2.0 (9569)


Hakkında

Postico, kullanımı kolay bir arayüz sunarak Postgres'i hem yeni gelenler hem de uzmanlar için daha erişilebilir hale getirir. Postico, daha önce Mac kullanan herkese tanıdık gelecektir. Sadece bir veritabanına bağlanın ve tablolar ve görünümlerle çalışmaya başlayın. Temel bilgilerle başlayın ve ilerledikçe PostgreSQL'in gelişmiş özellikleri hakkında bilgi edinin. Postico, verilere bakmak için sezgisel bir uygulamadır. Satırları filtreleyin, sıralayın, sütunları yeniden düzenleyin. Uzun metinleri veya görselleri kenar çubuğunda rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Başvurulan tablolardan ilgili satırlar bile gösterilir. Satırları doğrudan düzenleyin veya uzun metinler için harika bir seçim olan kenar çubuğunu kullanın. Aynı anda birden çok satırı bile değiştirebilirsiniz. Toplu kaydetme (SQL önizlemesiyle), tek bir işlemde birden çok satırda değişiklik yapmanızı sağlar. Postico, popüler MySQL istemcisi Sequel Pro'dan ilham alan bir sorgu görünümüne sahiptir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü, Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.