Anasayfa » Textsyncr 1.6 Mac
Araçlar- Çeşitli

Textsyncr 1.6 Mac


Hakkında

Textsyncr 1.6 Otomatik konuşma-işaretleme motoru, otomatik olarak ses transkripsiyonundan - sürücü altyazılarından, Maymun araçlarından ve diğerlerinden katman işaretleyicilerini oluşturur.
Maymun Komut Dosyaları Ses kaydı herhangi bir Maymun komut dosyasından (TextMonkey, LayerMonkey, MotionMonkey) animasyonlar oluşturmasını sağlar. Textsyncr, Maymunlar ile sorunsuz çalışmak için katman belirteçleri oluşturur. Bu örneğe bakınız. Otomatik Altyazılar Textsyncr, herhangi bir katmanın Katman İşaretleyicilerini temel alarak otomatik altyazı oluşturmak için kullanılabilecek bir altyazı özellik setiyle birlikte gelir. Video Etiket elverişli tekrar kese yaptırarak asla hizalanmış transkripsiyon ile video etiketleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.