Anasayfa » Scherlokk 4.1.4.41423 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Scherlokk 4.1.4.41423 MacOS


Hakkında

Scherlokk 4.1.2.41210, arama kriterlerini karşılayan her bir dosyanın kesin ve güvenilir bir şekilde aranmasını sağlayan bir yıldırım hızlı dosya arama aracıdır. Müzik, resim, yer imleri, belgeler vb. Hızlı ve kolay bir şekilde bulunabilir. Birim, taşınabilir birim (pendrives, hafıza kartları, USB sürücüler), ağ sürücüsü (AFP, SMB, FTP), vb. Her türlü arama yapılabilir. Scherlokk, herhangi bir dosyayı (metin veya ikili) karşılaştırabilir ve hesap ekleme veya silmeyi dikkate alarak farklılıklarını gösterir. Her iki dosyada da benzer blokları bulmak için karmaşık bir algoritma kullanır ve bunları farklılıklar listesi olarak gösterir.
Özellikleri

  • Scherlokk, Spotlight'ın endeksi yerine 'real' dosyaları araştırıyor. Dizin her zaman güncel değildir ve tüm dosyaları içermez.
  • Son derece hızlı arama motoru, dosyalarınızı rekabetten daha hızlı bulur.
  • Scherlokk, arama sonuçlarını düz veya hiyerarşik bir görünümde gösterir; bu, hangi dosyanın ihtiyacınız olduğunu ve dosyaların klasör yapısında nasıl bulunduğunu bulmaya yardımcı olur.
  • Temiz ve kullanımı kolay arayüz. Scherlokk hangi dosyaları bulabilir? Scherlokk Spotlight'ın endeksine dayanmadığından ve kendine ait güçlü bir arama motoruna sahip olduğu için, bilgisayarınızdaki her bir erişilebilir dosyadaki her bir dosyayı bulacaktır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.