Anasayfa » The Long Dark 2.00 macOS
Aksiyon - Macera Strateji

The Long Dark 2.00 macOS


Hakkında

Long Dark , jeomanyetik bir felaketin ardından, donmuş bir vahşi doğayı keşfederken, yalnız oyuncuları kendileri için düşünmeye zorlayan düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir . Hiçbir zombi yok – yalnızca siz, soğuk ve Tabiat Ana’nın toplayabileceği tüm tehditler.

Özellikleri

SESSİZ APOCALYPSE’YE HOŞ GELDİNİZ

Parlak ışıklar gece gökyüzünde parlar. Rüzgar, ahşap kabininizin ince duvarlarının dışına taşar. Bir kurt uzaklarda uluyor. Çantandaki yetersiz malzemelere bakıyorsun ve gücün gizemli bir şekilde tükenmesinden önceki günleri diledin. Daha ne kadar hayatta kalacaksın?

BU UZUN KOYUN

Long Dark, jeomanyetik bir felaketin ardından, donmuş bir vahşi doğayı keşfederken, yalnız oyuncuları kendileri için düşünmeye zorlayan düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir. Hiçbir zombi yok – yalnızca siz, soğuk ve Tabiat Ana’nın toplayabileceği tüm tehditler.

Wintermute

The Long Dark için epizodik hikaye modu, WINTERMUTE, Season One’ı oluşturan beş bölümden ikisiyle başlar.

 • Birinci Bölümde: “Nazik Olma”, çalı pilotu Will Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood uçağı, gökteki gizemli bir ışık parıltısının ardından Kuzey Kanada vahşi doğasında derinlemesine düştükten sonra ayrıldı. Çaresizce Astrid’i ararken hayatta kalmak için çabalayan Mackenzie, bu sessiz kıyametin kapsamını anlamaya başladığı Milton kasabası ile karşılaşır.
 • İkinci Bölüm’de: “Luminance Fugue”, Mackenzie’nin Astrid’i arayışı onu vahşi Kış vahşi doğasına daha da derinleştiriyor. Gizemli bir tuzak, Astrid’i bulmanın anahtarı olabilir, ancak güvenilir olabilir mi?
 • WINTERMUTE’nin ilk iki bölümü yaklaşık 15 saatlik oynanışı temsil ediyor. Üç ila Beşinci Bölümler oyun fiyatına dahildir ve piyasaya sürüldükleri için ücretsiz olarak açılacaklar.
 • Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter ve Elias Toufexis (Bölüm Üç) ‘ün performanslarını ve Cris Velasco müziğini içermektedir.

YAŞAM MODU
Hayatta Kalma Modu, yaklaşık üç yıl boyunca Erken Erişim’de kazanılan serbest biçimli, anlatısal olmayan hayatta kalma sanal alanıdır.

 • El tutmak yok! Oyun, bilgiyi sağlayarak ancak cevapları asla vermeden oyuncuları kendileri için düşünmeye zorlar. Hayatta kalma hakkını kazanmak zorundasın.
 • Permadeath! Hayatta Kalma Modu’nda öldüğünüzde, tasarrufunuz silinir. Her karar önemlidir. [WINTERMUTE’un permadeath özelliği olmadığını unutmayın.]
 • Koşul ve Kaloriler: Kaynakları elde etmek için gereken enerjiyi dengelemeye çalışırken, Açlığınızı, Susuzluğunuzu, Yorgunluğunuzu ve Sogutunuzu izleyin. Her işlem Kalorilere mal olur ve zaman sizin en değerli kaynağınızdır. Yolunu dikkatlice seç.
 • Malzemeler için Dünyayı Keşfedin: Araçlar, Işık Kaynakları, Silahlar, İlk Yardım malzemeleri, Kıyafetler ve daha fazlasını içeren 100’den fazla teçhizat.
 • Geniş Yaşam Dünyası: Değerli malzemeleri bulmak için 50 kilometrekarelik Kuzey Kanada vahşi doğasını keşfedin. Kışın. Dinamik günün, hava durumu, vahşi yaşamın varlığı vb. İşleri zorlaştırmaya yetecek kadar rastlantısallık sağlar.
 • En Zinde Hayatta Kalma: Avlanma, balık tutma, tuzaklanma, tırmanma, haritalama, hayat kurtaran yiyecek ve gereçleri arama ve düşmanca vahşi hayattan ölmekten, hipotermiye, donmaya veya dizanteriye düşmekten (diğer rahatsızlık verici rahatsızlıkların yanı sıra) kaçınmaya çalışmak, hayat kurtaran ekipmanınızı bulun ve bakımını yapın.
 • Avlanın ya da Avlanın: Yaban hayatı ve avlanacak olan yaban hayatı: Kurtlar, Ayılar, Tavşanlar, Geyikler, Kargalar ve daha fazlası gelecekteki güncellemelerde bulunacak.
 • Deneyiminizi Seçin: Dört Farklı Deneyim Modu, yalnızca en deneyimli kurtulanların şansı olduğu Interloper Mode’a kadar sessiz ve dalgın olması gereken Pilgrim Mode gibi rahat edeceğiniz bir zorluk seviyesi bulmanızı sağlar bir hafta sürdü.

Hayatta kalmak senin tek amacın ve ölümün tek sonun. Her oyunda kendi hayatta kalma hikayeni yarat.

ZORLUKLAR
Birkaç bağımsız Mücadele Modu, her biri 1-3 saat sürecek şekilde tasarlanan, bir canavar kar fırtınasına hazırlanmak için yeterli malzemeleri toplama yarışı olan Whiteout gibi tasarlanmış objektif temelli deneyimler sunar. Ya da katil bir Ayıdan kaçman gereken Hunted. Survival Mode’da uzun vadeli oyun avantajları sağlayan Özelliklerin kilidini açmak için bunları tamamlayın. Gelecekteki güncellemeler için yolda daha fazlası ile birlikte, lansman sırasında Beş Mücadelesi var.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9.3 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.62 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.