Anasayfa » Call of Duty 4: Modern Warfare 1.7.2 MacOS (Torrent)
Aksiyon - Macera

Call of Duty 4: Modern Warfare 1.7.2 MacOS (Torrent)


Hakkında

Gergin bir hikayeye sahip, arsa bükülmeleriyle dolu Call of Duty 4 oyuncuları daha önce hiç olmadığı gibi savaşa sokuyor. Jant aydınlatma, alan derinliği, doku akışı ve kendi kendini gölgelendirme gibi şaşırtıcı özel efektlerle, oyuncular hayal edebileceğiniz en foto-gerçekçi oyun deneyimlerinden birine dahil edilir. Topluluğa yönelik Call of Duty 4 çok oyunculu oyun deneyimi, güçlü bir seviye belirleme sistemi, açılabilir bir çeşitlilik kazanma şansı, sıcak birleştirme ve eşleştirme gibi özelliklerin yanı sıra, tüm yetenek seviyelerindeki oyuncuların eğlenceye katılmasını sağlamak için bir sınıf ve parti yetenekleri yaratıyor. Ayrıca 100'den fazla zorluk ve bir dizi yeni oyun ortamı ve modu sınırsız olanaklar sunar. Infinity Ward ayrıca, Call of Duty 2'de yarattıkları hayran izleyici özelliği olan ve seyircinin anında tekrar etmesini sağlayan Kill-Cam'i de içeriyor.
Özellikleri

• Yalnızca İngilizce olarak desteklenir *
Sistem Gereksinimleri

CPU İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz 1 GB RAM HD Alan: 8.0 GB + 1 GB Değiştirme Dosyası ATI Radeon X1600
İndirme Linkleri

Turbobit

1 kb .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.