Anasayfa » Terraria 1.4.1.2 (42619) MacOS
Aksiyon - Macera

Terraria 1.4.1.2 (42619) MacOS


Hakkında

Kazın, Dövüşün, Keşfedin, İnşa Edin: Hayatta kalma, servet ve zafer için savaşırken dünya parmaklarınızın ucunda. Sürekli gelişen teçhizat, makine ve estetiği üretmek için hazine ve hammadde arayışında geniş alanların derinliklerine inecek misiniz? Belki de savaşta cesaretinizi sınamak için daha büyük düşmanlar bulmayı seçeceksiniz? Belki seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz gizemli müttefiklere ev sahipliği yapmak için kendi şehrinizi kurmaya karar vereceksiniz? Terraria Dünyasında seçim sizin! Klasik aksiyon oyunlarının unsurlarını sandbox tarzı yaratıcılığın özgürlüğü ile harmanlayan Terraria, hem yolculuğun hem de varış noktasının tamamen oyuncunun kontrolünde olduğu benzersiz bir oyun deneyimi. Terraria macerası gerçekten de oyuncuların kendileri kadar benzersizdir! Kendi dünyanı keşfetme, yaratma ve savunma gibi muazzam bir göreve hazır mısın?
Özellikleri

  • Sandbox Play
  • Rastgele oluşturulmuş dünyalar
  • Ücretsiz İçerik Güncellemeleri
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+ İşlemci türleri ve hızı: 2,0 Ghz RAM minimum: 2,5 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

514 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.