Ses Düzenleme

Toontrack EZkeys Cinematic Grand 1.0.0 Mac


Hakkında

BEKLENMEYENLER İÇİN HAZIRLIK. Ortam sesleri, film müzikleri ve yaratıcı ses tasarımı için tasarlanmış benzersiz ses kumaşları.

Basit bir ifadeyle, EZkeys Cinematic Grand hazırlanmış bir piyano – sesini tellerin üzerine veya arasına yerleştirilen nesnelerle değiştiren geleneksel bir enstrüman. Ancak bu durumda, bu çok fazla basitleştiriyor. EZkeys Cinematic Grand, daha önce hiç duyulmamış piyano tınıları oluşturmak için mükemmel sadakatin değişen harmonikler ve katmanlı dokularla buluştuğu yepyeni bir hibrit enstrüman sunuyor. 1891’den kalma klasik bir Bösendorfer’a dayanan bu tür bir enstrüman, dört ayrı konfigürasyonda kaydedildi – biri at kılı her piyano telinde bir yay olarak kullanıldı (‘Bowed’); dizelerin elle vurulduğu yer (‘Koparıp’); bir boğuk tonlu renk (‘Sönümlü’) oluşturmak için çeşitli preparatların eklendiği ve tam tersi, üst tonların abartıldığı, bir ortam ve yükselen tını (‘Harmonik’) ürettiği.

Bu dört konfigürasyon daha sonra çeşitli ses şekillendirme efektleri zincirleri ile doyuruldu ve farklı ses kombinasyonları oluşturmak için farklı kombinasyonlarda kullanıldı. Geleneğin ötesine geçen bir piyanoya hoş geldiniz, hayal edebileceğiniz hemen hemen her ruh hali, anlatı veya ses sahnesine sonik bir zemin olarak hizmet etmeye hazır. Bu, modern müzik prodüksiyonunun veya ses tasarımının herhangi bir şeridi için olduğu gibi, film müzikleri için de mükemmel olan, dünya dışı besteler için mükemmel bir “kuyruklu piyano” dur. İlham almaya hazırlanın.

ÖZELLİK SPOT LAMBASI.
Ortam sesleri, film müzikleri ve yaratıcı ses tasarımı için idealdir
Dört oktav ve dört farklı konfigürasyonda (önceden ayarlanmış kombinasyonlarda ayrı ayrı veya birlikte kullanılmak üzere) kaydedilmiş 1891 klasik Bösendorfer tabanlı
, hiçbir zaman yaratıcı enstrüman karışımları sunan 40 miksata hazır ön ayar – daha önce duyulan ses melezleri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

656 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.