Anasayfa » Toontrack EZkeys Dream Machine v1.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

Toontrack EZkeys Dream Machine v1.0.0 MacOS


Hakkında

Toontrack EZkeys Dream Machine 1.0.0, modern pop, ortam sesleri ve film müziklerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hibrit ve önceden ayarlanmış bir araçtır. Ses spektrumunun zıt uçlarından iki ana bileşen etrafında odaklanmıştır: bir Rodos Mark 7 elektrikli piyano ve melodik perküsyon ailesi olan celeste'de tartışmasız bir köşe taşı. Her iki ana enstrüman ayrı ayrı kullanılabilir, ancak birlikte duyduklarından farklı olarak benzersiz sonik doku oluştururlar. Bu iki enstrümana ek olarak, daha zengin ses tınılarını boyamak için dahil edilen birçok ön ayarın arka planında bir marimba ve bir ksilofon kullanılır.
BÜYÜK DÜŞÜN. Modern pop, ortam sesleri ve film müzikleri için hibrit bir enstrüman. EZkeys Dream Machine, modern pop, ortam sesi ve film müziklerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hibrit ve önceden ayarlanmış bir cihazdır. Ses spektrumunun zıt uçlarından iki ana bileşen etrafında odaklanmıştır: bir Rodos Mark 7 elektrikli piyano ve melodik perküsyon ailesi olan celeste'de tartışmasız bir köşe taşı. Her iki ana enstrüman ayrı ayrı kullanılabilir, ancak birlikte duyduklarından farklı olarak benzersiz sonik doku oluştururlar. Bu iki enstrümana ek olarak, daha zengin ses tınılarını boyamak için dahil edilen birçok ön ayarın arka planında bir marimba ve bir ksilofon kullanılır. Sonuç olarak, EZkeys Dream Machine şarkı sözü yazma araçları cephaneliğinizde yeni bir yaratıcı nokta. Vurmalı, melodik ve açıkçası bir rüya gibi geliyor. ÖZELLİK SPOT LAMBASI. Modern pop, ortam bir ses rengi ve film müziği için mükemmel iki ana araçlar: Rhodes Mark 7 ve bir SCHIEDMAYER Celeste (önceden kombinasyonları, tek tek ya da birlikte kullanılır) bir marimba ve xylophone gelen sesleri içerir (önceden kombinasyonlarında kullanılan) kapsamlı bir koleksiyonu daha önce hiç duyulmamış ses hibritlerinin yaratıcı enstrüman karışımlarını sunan miks-hazır hazır ayarlar Büyük oynanabilirlik için tavizsiz dinamik tepki
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

283 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.