Anasayfa » Topaz Adjust AI 1.0.4 MacOs
Fotoğraf

Topaz Adjust AI 1.0.4 MacOs


Hakkında

Topaz Adjust AI  , fotoğraflarınızı inanılmaz bir şeye dönüştürmek için yapay zekanın gücünden yararlanır. AI destekli modlarımız, fotoğraflarınızı istediğiniz kadar canlı hale getirmek için renkler, gölgeler, ayrıntılar ve daha fazlasını sunar - hepsi bir adımda. Fotoğraflarınızı daha fazla verin… Soul. Duygu. Enerji. Hayat. Güç.  Ancak siz bunu tanımladığınızda, Topaz Adjust AI bunu başarır.  Topaz Detail Topaz Detail, detay geliştirmeye temelde farklı bir yaklaşım getiriyor. Topaz Detail, resminizin hangi bölümlerinin “ayrıntı” olduğunu ve hangilerinin olmadığını dikkatlice belirler. Topaz Ayrıntısı daha sonra, görüntünüzün gölgeleri ve açık tonları içerisinde küçük, orta ve büyük miktarlardaki ayrıntıları bağımsız olarak ayarlamanıza olanak tanır. Topaz Clarity Topaz Clarity, yapay eserlerin ve halelerin genel sorunlarını ortadan kaldıran tescilli teknolojiyi kullanarak kontrast ve dinamik aralığı akıllıca geliştirir. Clarity ile görüntünüzde doğal bir his ve tonellik korurken, makro, orta kademe ve genel kontrastı halsiz veya gürültü olmadan hızlıca değiştirebilirsiniz. Pop Yapmanız Gereken Malzemeler Görselinize hızlıca ince ayar yapmak ister misiniz? Ayar AI, fotoğraflarınızı patlatmak için ihtiyacınız olan malzemeleri sağlamak için en son geliştirmeleri içerir! Bu teknoloji kombinasyonu sadece burada var. Tek Bir Tıklamayla Stilize Bakışlar Uygulayın İmzalı hazır ayar koleksiyonumuzla fotoğraflarınıza çağdaş, benzersiz bir estetik uygulayın! Bir şehir manzarasına kentsel, cesur bir ortam ya da bir aile portresine narin, kehribar bir renk tonu eklemek istiyorsanız, Ayar AI'de yalnızca bir dizi modern, ekili görünüm bulacaksınız. * Pek çok fotoğraf editörünün aksine, bu hazır ayarların tümünü herhangi bir ek satın alma işlemi yapmadan alacaksınız!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

220 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.