Anasayfa » Super PhotoCut 2.7.1 Mac
Fotoğraf

Super PhotoCut 2.7.1 Mac


Hakkında

Süper PhotoCut etkileşimli kesme aracı, ayrıntılı bir ön plan nesnesini fotoğraflardan ayırır ve ayırır. Özel sınıfının en iyisi algoritma maskeleme aracımızla, karmaşık görüntü arka planlarını anında kaldırabilir ve yalnızca birkaç tıklatmayla saydam yapabilirsiniz.
Dramatik çarpıcı görüntüleri dakikalar-dakikalar yerine saniye-dakikalar arasında yapın. Piyasadaki bu görüntü işleme yazılımının aksine, Super PhotoCut herhangi bir özel teknik beceri gerektirmez. İstediğiniz sonucu elde etmek için nesneyi bir dikdörtgenle işaretlemeniz yeterlidir. Super PhotoCut, nesneleri sizin için otomatik olarak keser. Super PhotoCut tasarım sürecinizi hızlandırır, tasarım zamanınızı geliştirir ve fotoğraflarınızın kalitesini arttırır! Photoshop kullanarak bir nesneyi kesmek için harcadığınız saatlerden tasarruf etmenizi sağlar. PhotoShop kementine ve sihirli değnek aracına elveda deme zamanı.
Özellikleri

1 Görüntülerden karmaşık arka planı anında ve doğru şekilde kaldırın. 2 Akıllı Algoritma: Nesneyi kritik bir hassasiyetle keser. Herhangi bir görüntüde mükemmel sonuçlar vererek son derece hızlı çalışmayı sağlar ve yerleştirmeniz gereken çalışma miktarını en aza indirir. 3 Hemen hemen tüm resim formatlarını destekler: JPG, BMP, PNG, GIF, Raw… 4 Arka plandan kolaylıkla ön plana ayırın. Son efektin canlı önizlemesi. 5 Şeffaflık İşleme Desteklenir. Şeffaf PNG görüntülerine aktar. 6 20 çeşit arka plan geçiş efektleri seçimleriniz içindir: Disk Bulanıklığı, Gauss Bulanıklığı, Kutu Bulanıklığı, Hareket Bulanıklığı, Yakınlaştırma Bulanıklığı, Renk Kontrolleri, Pozlama Ayarı, Gama Ayarı, Ton Ayarı, Titreşim, Renk Ters Çevir, Renk Posterleştir, Krom, Solmaya, Anında, Mono, İşlem, Aktar, Sepya Sesi, Vignette, Vignette Etkisi. 7 Gerekli herhangi bir seviyeye zoom yapmak, resminizde hızlı bir şekilde gezinirken ayrıntıları kontrol etmenizi sağlar. 8 Renkli veya şeffaf arkaplanlı izole görüntüler oluşturun. Veya en sevdiğiniz resmi arka plan resmi olarak içe aktarın. 9 Geri Al / Yinele: bir hatanın işinizi mahvedeceğinden asla korkmayın. 10 Yapılandırılabilir Otomatik Fırça Boyutu: İşaret boyutu, ayrıntılı düzenlemeler yapmak için kolayca yakınlaştırmak için yakınlaştırma seviyenize dinamik olarak adapte olur.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.