Anasayfa » TotalFinder 1.11.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

TotalFinder 1.11.3 Mac


Hakkında

Sekmeler ve Bulucu'ya daha fazlası  .  TotalFinder uygulaması, kullanımı kolay, kompakt, üstün performans sunar ve kurulumdan sonra sistemin yeniden başlatılmasını gerektirmez. İyileştirmeler listesi ayrıca dosya koleksiyonundaki müşteriler için ek araçlar içerir. Program, kullanıcının sabit diskte birikmiş .DS_Store dosyasını hızlı bir şekilde kurtarmasına izin verir. Güncellenmiş TotalFinder ayrıca, görünmez dosyaları gizlemenize veya göstermenize de izin verir ve yeni bir Explorer penceresi artık “hot” tuşlarını ve daha fazlasını kullanarak istediğiniz zaman açılabilir.  Sekme tabanlı arayüz Dağınık ve dağınık Bulucu pencerelerine veda edin. TotalFinder, her şeyi masa tabanlı ve kullanıcı dostu bir tasarımda birleştirir.  Tüm sisteme erişim TotalFinder ile, konfor anahtarıdır: bir kısayol tuşuyla, sistem genelinde anında kullanılabilir.  Faydalı ayarlar TotalFinder üstündeki Klasör işlevi, dosyaları yeni bir seviyeye düzenlemeye yönlendirir. Tercihler menüsündeki seçeneğe tıklamanız yeterlidir ve her pencerede çok gerekli klasörler otomatik olarak önceliklendirilecektir.  Dağınıklığı azaltın macOS Bulucu, sistem dosyalarınızı gizli öznitelikle karıştırmak gibi kötü bir alışkanlığa sahiptir. TotalFinder temizliği, gereksiz dosyaları kaldırmayı ve değerli depolama alanlarını boşaltmayı vurgular.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.