Anasayfa » Tri-CATALOG 7.3.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

Tri-CATALOG 7.3.3 Mac


Hakkında

Tri-CATALOG sınırsız sayıda cilt analiz eder ve kataloglar. Sabit diskinizde veya CD'nizde bir görüntü veya dosya aramak için çok fazla zaman harcarsanız, Tri-CATALOG'un bunları bir kez analiz etmesine izin verin ve göz açıp kapayıncaya kadar bekleyin. Tri-CATALOG, klasörlerinizin, yerel ve uzak disklerin, CD'lerin, DVD'lerin vb. İçeriğinin bir listesini veritabanınızda saklamak için oluşturulmuştur, böylece bunları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Fotoğraflarınızı paylaşın  : Her bir klasör veya disk için analiz edildiğinde, Tri-CATALOG, klasör hiyerarşisindeki dosyaların listesini ve resimler için küçük resimler içeren bir “sanal birim” oluşturur. Tri-CATALOG ile bu verileri diğer kullanıcılarla ve diğer Mac'lerle kolayca paylaşabilirsiniz.  Resimlerinizi koruyun: “Sanal birimleri” başkalarına gönderebilirsiniz. Görüntülerinizi ancak sınırlı çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Orijinal görüntülerin kontrolünü elinde tutarsınız.  Tüm fotoğraf arşivinizi yanınızda taşıyın:  “sanal ciltler” orijinal cihaza göre çok hafif, ancak tüm görüntüleri (azaltılmış) görebilirsiniz. Küçük bir Mac'te, tüm resimlerinizi görebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.