Anasayfa » Adobe Experience Design CC 2018 11.0 Mac
Araçlar- Çeşitli Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Experience Design CC 2018 11.0 Mac


Hakkında

Adobe XD CC, tüm ürün ve hizmetler için tasarım, prototip ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak için eksiksiz bir çözümdür. Etkileşimli prototipler Design'a tıklayarak prototiplere gidin. Büyük uygulamalarda gezinmeyi göstermek için çizim yüzeylerini birleştirir. Tasarım öğelerini çizim alanına bağlama, B. Hücreleri tekrar ekranları. Deneyimi test etmek ve doğrulamak için görsel kontroller kullanarak etkileşimler ekleyin. Prototipleri gönderin ve geri bildirim alın Tasarımlarınıza yorum yapmak için başkalarıyla paylaşabileceğiniz web bağlantıları oluşturun. Ya da örneğin bir web sitesine yerleştiriniz, örneğin Behance. Yorumlar doğrudan tasarımınızın prototipine veya belirli bileşenlerine eklenebilir. Yorum ekledikten sonra size bildirilecektir. Değişikliklerinizi incelemek için, denetçilerin bağlantıyı tarayıcıda yeniden yüklemeleri yeterlidir. Çizim yüzeyleriyle sıvı çalışması İster bir, isterse yüzlerce çalışma alanıyla çalışın, farketmez: XD'nin performansına güvenebilirsiniz. Bir projedeki farklı ekranlar ve cihazlar için herhangi bir sayıda tasarım oluşturun. Sarsmadan veya kekemeden pan ve zoom yapın. Bir şablon seçin veya kendi çizim alanınızı tanımlayın. Tasarım korunurken tasarım öğeleri yüzler arasında kopyalayın. Tekrar eden ızgara Bir kontak listesi veya fotoğraf galerisi gibi kendi tasarımında bir öğe seçin ve yatay veya dikey yönde aynı frekansta çoğaltın. Tüm stiller ve mesafeler korunur. Makaleyi düzenlediğinizde, değişiklikler tüm tasarımlara uygulanır. Boyunca platform desteği Kontrol Paneli “Elementler” Renkler ve formatlar karakterler “Elements” (eski “Symbols”) paneline eklendiğinde pratiktir ve tekrar kullanılabilir. Bu panel ayrıca simgeleri içerir. Panelde bir rengi veya formu düzenlediğinizde, değişiklik otomatik olarak belge boyunca yapılır. Gelecek nesiller sembolleri Zaman kazandıran sembollerle çalışın. Kullanıma hazır bileşenler, gereksiz arama yapar ve bir belgedeki bir öğenin her bir örneğini düzenler. Bir örneği düzenlediğinizde, tüm diğer örnekler otomatik olarak güncellenir. Belirli varlıkların üzerine yazılması da mümkündür. Semboller, tekrar eden ekranlar içinde nesneler olarak kullanılabilen vektör grafikleri, raster görüntüler veya metin nesneleri olabilir. Creative Cloud Libraries Kütüphaneler ile entegrasyon Creative Cloud, Adobe CC XD, Photoshop CC, Illustrator CC veya Creative Cloud'un diğer uygulamalarında oluşturulan renk ve karakter formatlarına erişmenizi ve bunları tasarımınızda kullanabilmenizi sağlar.
Özellikleri

  • Prototip hazırlama
  • Dışarı aktarma
  • Zengin kütüphane desteği
  • Vektörel grafik aktarma
  • Nesne tabanlı içerik geliştirme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

443 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.