Anasayfa » Tritik Krush Pro v1.0.0 Mac
Ses Düzenleme

Tritik Krush Pro v1.0.0 Mac


Hakkında

KrushPro'nun artık hazır olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Freebie Krush'un ses motorunu başka bir seviyeye getiren birçok yeni özelliğe sahiptir.  
KrushPro, onaylanmış bir bit kırıcı işlemcimizin yanı sıra, yenilikçi bir dalgalar işleme algoritması üzerine kurulu yeni bir 'Wavecrushing' bozulma modülünü de içermektedir. İkili frekans değiştirici / halka modülatör fx modülünün ve iki giriş / çıkış filtre bölümünün eklenmesiyle yeni timbral olasılıklar da getirildi. Birçok modülasyon seçeneği eklenmiştir ve KrushPro, tam stereo modülasyon yeteneklerine sahip ilk eklentidir. Tüm modülatörler stereodur ve her modülasyon yuvasında bir stereo balans topuzu vardır. Parametreleri sol ve sağ kanallarda farklı bir şekilde modüle edebilmek, masaya yeni bir şey getiriyor ve duyulmamış stereo efektlerinin oluşturulmasına izin veriyor!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.