Anasayfa » TunePat Tidal Media Downloader 1.1.0 MacOS
İnternet Araçları

TunePat Tidal Media Downloader 1.1.0 MacOS


Hakkında

TunePat Tidal Media Downloader, Tidal müziğin MP3, AAC, WAV veya FLAC formatı dahil olmak üzere popüler formatlara dönüştürülmesini destekleyen kapsamlı bir ses indirici ve dönüştürücüdür. Tidal Media Downloader ile Tidal parçalarını cihazlar arasında kolayca aktarabilir, hatta desteklenmeyen uygulamalarda ve oynatıcılarda istediğiniz zaman Tidal müziği çalabilirsiniz. Destek HiFi Müzik İndir Tidal'ın en popüler kısmı, uzun süredir tanıtımı yapılan Hi-Fi ses kalitesidir. TunePat Tidal Media Downloader ile, Tidal'dan indirilen orijinal ses kalitesi sağlanır, indirilen müzikte normalde Tidal oynatıcıda dinlediğinizle aynı dinleme deneyimine sahip olacaksınız. En Hızlı Dönüştürme Hızı Tek bir parça için ortalama 3 dakikalık bir süre olduğunu biliyorsunuz, ancak TunePat ile size o kadar uzun süre mal olmayacağını unutmayın. TunePat Tidal Media Downloader, bir şarkının orijinal süresinden maksimum 10X daha hızlı indirme hızında çalışır. Ağ bağlantınız yeterince güçlüyse, bir MP3 dosyasını yerel sürücünüze sadece 30-40 saniye içinde indirebilirsiniz. Ayrıca işlem için Tidal masaüstü uygulamasına gerek yoktur, tek ihtiyacınız olan bir Tidal hesabıdır ve program kullanıma hazırdır. MP3 / AAC / WAV / FLAC'tan herhangi bir Formatı seçin MP3, indirebileceğiniz tek ses formatı değildir. TunePat Tidal Media Downloader, Tidal müziği MP3, AAC, WAV veya FLAC'a dönüştürmeyi destekleyen kapsamlı bir ses indiricidir. Ayar penceresinde istediğiniz formatı seçebilirsiniz. İndirdikten sonra, indirdiğiniz müziği MP3 Çalar, Fitbit Versa serisi, Android cihazlar ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir cihazınızda dinleyebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.11 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

146 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.