İnternet Araçları

NoteBurner Netflix Video Downloader 1.1.1 MacOS


Hakkında

Bilindiği gibi Netflix’in indirme işlevi iOS, Android ve Windows 10 uygulamalarıyla sınırlıdır. Netflix videolarını başka cihazlarda oynatmak isterseniz ne olur? Endişelenmeyin, Netflix Video Downloader size yardımcı olmak için doğdu. Netflix için hem filmleri hem de dizileri Netflix’ten bilgisayara zahmetsizce indirebilen profesyonel bir video indirme programıdır. Böylesine akıllı bir aracın yardımıyla, Netflix videolarını istediğiniz zaman herhangi bir cihazınızda izleyebilirsiniz.

HD Netflix Video İndirme Desteği
Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için yalnızca daha düşük kalitede video kaydedebilen orijinal kayıt araçlarından farklı olarak Netflix Video Downloader, HD Netflix video indirmeyi destekler. Ve farklı cihazların depolama alanı göz önüne alındığında, ayar penceresinde Düşük (240P) ile Yüksek (720P / 1080P) arasında değişen video kalitesini seçme seçeneği de sunar.

Altyazıları ve Ses Parçalarını Koruyun
En gelişmiş video indirme çekirdeği ile öne çıkan Netflix Video Downloader, Netflix’ten herhangi bir filmi veya TV şovunu birkaç altyazı ve ses parçası tutulmuş olarak indirme yetkisini verdiği için Netflix kullanıcıları için kesinlikle en güçlü video indiricidir. Bu, dönüştürmeden sonra, ihtiyaç duyduğunuzda oynatmak için altyazıları ve ses parçalarını seçebileceğiniz anlamına gelir.

Hızlı, Güvenilir ve Kullanımı Kolay
Netflix Video Downloader, programı daha kullanıcı dostu hale getirmek için düşünceli ve özlü bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, özellikle bahsetmeye değer indirme hızıdır. Orijinal video kayıt aracıyla karşılaştırıldığında, Netflix Video Downloader benzersiz bir URL tanıma ve indirme teknolojisi kullanır. Sadece videonun bağlantısını kopyalayıp yapıştırın ve ara düğmesine tıklayın, program onu ​​hemen tanıyacaktır. Ardından indirme düğmesine tıklayın. Video, yıldırım hızında indirilecek.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: 64 bit işlemci • OS X 10.11 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

99 MB .dmg






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.