Anasayfa » TwistedWave 1.19.3 Mac OS X
Ses Düzenleme

TwistedWave 1.19.3 Mac OS X


Hakkında

Kayıt. TwistedWave'ı açın, kaydı kontrol edin. Bir podcast, bir şarkı veya bir konser kaydetmeye başlamak o kadar kolay. Kayıt yaparken, daha sonra düzenlemek istediğiniz yerleri hatırlamak için işaretçileri tek bir tuşla yerleştirin. Sanatçıları dublaj yapmak için gerçekten iyi bir araçtır. Mastering Eşitleme, sıkıştırma, sınırlama, her neyse… Yüzlerce kullanılabilir Ses Ünitesi veya VST eklentisinden en iyi etkiyi elde etmek için en uygun olanı mutlaka bulacaksınız. Dosyaların dönüştürülmesi. TwistedWave birçok farklı formatta dosya okuyabilir ve yazabilir. Tek bir dosyayı veya ses dosyalarının tam bir klasörünü bir biçimden diğerine dönüştürmek basittir. Birçok dosyanın toplu işlenmesi. TwistedWave'da ses dosyalarının bir listesini yükler ve otomatik olarak keser, giriş / çıkış, eşitleme, mp3'e dönüştürme veya başka bir şeyden oluşan son değişiklikleri uygular. TwistedWave, ses ünitesi ve VST eklentileriyle uyumludur. Apple tarafından sağlanan ses ünitelerini kullanın ya da internette bulunan yüzlerce ses ünitesinden veya VST eklentisinden istediğiniz belirli etkiyi bulun. TwistedWave, halihazırda mevcut olan ses malzemesinin zamana dayalı manipülasyonu için en gelişmiş algoritmalardan biri olan DSP Dimension tarafından lisanslanan DIRAC Time Stretch / Pitch Shift teknolojisini kullanmaktadır. Aynı sıradaki efektleri bir dosya listesine uygulamak için toplu işlemeyi kullanın. Büyük bir dosyayı daha küçük bir dosyaya bölmek için sessizliği otomatik olarak algılar. TwistedWave bir ses dönüştürücü olarak çok iyi çalışıyor. Bu, dahil olmak üzere birçok formatta ses dosyalarını okuma ve ihracat yeteneğine sahiptir: wav, aiff, au, snd, sd2, mpg, mp2, mp3, mp4, m4r (iPhone zil sesleri), m4a (iTunes), m4b (sesli kitap)) , aac, caf, flac, ogg / vorbis, wma, WavPack, Wave64. Bir filmin ses parçasını mov, avi, flv (Flash Video), wmv veya mpeg formatında içe aktarmak da mümkündür.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.