Anasayfa » Specter 1.9.5 Mac
Ses Düzenleme

Specter 1.9.5 Mac


Hakkında

Mac OS X'in tam gücünü kullanarak (Quartz, OpenGL ve CoreAudio), Editör AudioFile, onbir farklı çok kanallı ve çoklu izleme metre ile gerçek zamanlı olarak çok enstrümantal bir analizör spektrumu sunar. Spectre, bir spektrograf, spektrogram, VU metre, osiloskop, Lissajous penceresi ve daha fazlasını önerir. Apple teknolojisi AUNetSend / AUNetReceive sayesinde sadece ses girişlerini analiz etmekle kalmaz, aynı zamanda diğer kaynaklardan da faydalanabilirsiniz. Bu seçenekle, herhangi bir ses ünitesindeki herhangi bir ses ünitesini, ağdaki başka bir bilgisayarda olsa bile, başka bir AU'yu analiz edemezsiniz. Quartz ve OpenGL sayesinde çok hassas ve verimli, her şey ses akışında herhangi bir kesinti olmaksızın gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

57 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.