Anasayfa » Dungeons 3 1.7 build 11 MacOS
Aksiyon - Macera Simülasyon

Dungeons 3 1.7 build 11 MacOS


Hakkında

Dungeons 3 1.7 build 11  Dungeon Lord, fetih kampanyasını yeraltı ininin sınırlarından yönlendirmek için kara elf rahibesi Thalya'yı yüzey dünyasının kabarık debriyajlarından çekerek yeraltı ininin sınırlarından yönlendirmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onu desteklemek için kötülüğün birleşik güçleri ile, oyuncular bir kez ve herkes için, dünyadaki işçileri en iyi şekilde değerlendirmek için kitaptaki her numarayı kullanmak zorunda kalacaklar! Çok çeşitli oda, tuzak ve yapılardan eşsiz bir yeraltı zindanı yaratarak karanlık tarafınızı açığa çıkarın. Orklar, succubae, zombiler ve çok daha fazlası gibi aşağılık yaratıklar arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu yetiştir. Sonra, güçlerinizi inşa ettikten sonra, karanlıktan çıkın ve ordunuzu toprakları bozacağınız ve belirsiz, kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu at şeklinde bile herhangi bir şey göndereceğiniz dünya üzerindeki ışığa yönlendirin. Dungeons serisinde bir ilk olarak, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimleyin, böylece iki seans birbirine benzemez - kötü bir fatih için hiç bitmeyen bir eğlence!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11 İşlemci türü ve hızı: Dört Çekirdekli 2.8Ghz RAM minimum: 4 Gb Video RAM: 1 Gb
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.13 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.