Anasayfa » Type Fu 4.5.6 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Type Fu 4.5.6 MacOS


Hakkında

Fu yazın, klavyeye bakmadan daha hızlı yazmayı öğretir ve yazma becerilerinizi geliştirmenizi sağlar.
Özellikleri

• UNIVERSAL. Uygulama tüm yaş grupları ve beceri seviyeleri için uygundur. Acemi bir daktilo, orta veya ileri düzeyde olabilir. Daha önce hiç yazı yazarak ders almasanız ve hiç dalmaysanız bile, Type Fu becerilerinizi geliştirmenize ve bir sonraki adımı atmanıza hemen yardımcı olacaktır.  • PAKETLEME GELİRİ egzersizleri. Fu tipi kullanımı eğlencelidir! Dersler basit harflerden, rakamlardan ve kelimelerden, geçmişin büyük düşünürlerinden atasözlerine ve alıntılarına kadar uzanmaktadır. Temel dersler (harfler, sayılar, kelimeler) programlı olarak oluşturulur, böylece aynı alıştırmayı iki kez asla göremezsiniz. • Birden fazla zorluk seviyesi. Baştan mı başlamalıyım yoksa biraz nazikçe parlatmak mı istiyorsunuz? İlk yetenek seviyenizi hesaplayın ve parmaklarınız bulanıklaşıncaya kadar hemen çalışmaya başlayın!  • Birden fazla klavye düzeni. İngilizce dil kullanıcıları aşağıdaki tasarımlardan birini seçebilir: Qwerty, Dvorak, Colemak, Workman, Norman, QWERTZ, AZERTY. Alman kullanıcılar aşağıdakilerden birini seçebilir: Qwertz, Alman ve İsviçre Qwertz'i tasarlar.  • ADAPTABLE. Fu türü akıllıdır: olağanüstü bir ilerleme kaydettiğinizde, sizi tetikte tutmak ve beceri geliştirmek için zorluk seviyesini otomatik olarak artırabilir. • GÖRSEL VE ​​SES PARÇALARI. Fu tipi müdahaleci olmayan bir şekilde katılır. Doğru tuşlara çarptığını veya kaçırdığını gösteren birkaç gösterge yararlıdır, konuyla ilgilidir ve karışmaz ve devre dışı bırakılabilir.  • KOLAY İZLEME İZLEME. Fu türü, ilerlemenizi görselleştirmek için dokunsal yazma becerisini mükemmelleştirmenize yardımcı olur. Güzel resimleri kolayca yazma hızınızın ve doğruluğunuzun ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar tuhaf tuşlar olduğunu kolayca ayırt edebilirsiniz.  • Mac'inize tam olarak entegre. Mac bilgisayarların sunduğu en iyi kullanıcı deneyimini yaşayın. Fu tipi, Retina ekranları, sanal alan işlemeyi, Mac App Store üzerinden otomatik ve tam ekran güncellemelerini destekler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

60 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.