Anasayfa » Dictionaries 1.3.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Dictionaries 1.3.1 MacOS


Hakkında

Sözlükler yalnızca birkaç dilde Mac desteğini, derinlemesine macOS'a yükleyip entegre ederek dil desteğini aşıyor. Sözlükler aynen Apple'dakiler gibi çalışır ve her yerde bulunur: tüm uygulamalarında, Look Up ve Spotlight. Metni nereye girerseniz.  Bu konuda en iyi bölüm: sözlüğe erişmek için özel bir uygulama kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, uygulama uygulamanın kendisini macOS sözlüğünü ve dahili arama işlevini genişletir. Bilinmeyen bir kelimenin İngilizce dilinde çevirisi her zaman sadece zorunlu bir tıklama veya üçlü dokunma uzaklıktadır.  Ayrıca dahil:   - Yazım denetimi (herhangi bir uygulamada da çalışır)   - Kayıtlar telaffuz  - Ücretsiz Emojipedia, bunun emojinin ne anlama geldiğinden emin olmadığınızda
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.