Anasayfa » UninstallPKG 1.1.7
Araçlar- Çeşitli Bakım - Temizlik

UninstallPKG 1.1.7


Hakkında

UninstallPKG “paketler” (dosya uzantısı .pkg) ve tüm yüklü içeriğini Mac'inizden tamamen kaldırmanıza izin veren bir uygulamadır. UninstallPKG, kullanılmayan yazıcı sürücüleri gibi istenmeyen işlevleri kaldırarak veya artık kullanmadığınız uygulamaları tamamen kaldırarak değerli disk alanını geri kazanmak için kullanılabilir. UninstallPKG, kalan dosyaları önceden el ile kısmen kaldırmış olduğunuz uygulamalardan kaldırarak Mac'inizi temiz tutabilir.
UninstallPKG, Office 2011'in tüm 37290 dosyalarını bir kerede kaldırabilir veya Java veya Flash eklentisi gibi şeyleri tamamen kaldırabilir. UninstallPKG, bir uygulamayı Dock ve LoginItems'ten kaldırarak ve oluşturduğu dosyaları (tercihler vb.) Silerek de temizledikten sonra temizleme yapabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.